НАШІ РЕЙСИ

Комфортна поїздка до Любліна


Навіть найкоротша поїздка повинна проходити комфортно. Ви ж не хочете, щоб годинни, проведені в автобусі, зіпсували вам настрій на тиждень? І тому за квитками Житомир-Люблін треба звертатися в компанію «East West Eurolines».
 

Автобус Житомир-Люблін

 
На сайті ewe.ua є розклад рейсів, і ви зможете зробити вибір, орієнтуючись на ціну квитка, зручний час, а також наявність акцій і знижок.
 
Наша компанія гарантує вам не тільки зручність в дорозі, але і легкість в покупці квитка. На нашому сайті ви можете забронювати безкоштовно квиток на потрібний рейс. Вам нададуть автобус з кондиціонерами, з доступом до Інтернету та іншими зручностями.
 
Купити квиток Житомир-Люблін ви можете будь-яким із запропонованих нами способів. Після цього ми надішлемо вам його в електронному вигляді на електронну пошту.
 

Ворота Польщі

 
Люблін - одне з найстаріших і найвідоміших польських міст. Він почав активно рости і отримав магдебурзьке право пізніше багатьох інших міст, але в більш пізні часи саме з Любліном пов'язані були політичні та культурні надії королівства Польського. Місто активно росло - це і призвело до виникнення специфічного, ні на що не схожого архітектурного стилю, названого «люблінським ренесансом». При цьому Люблін знаходиться на східному кордоні Польщі, зовсім недалеко від України. Тому для багатьох бажаючих заробити або отримати польську освіту стає воротами до нового життя. А «East West Eurolines», в свою чергу, зробить все, щоб ви з комфортом і хорошим настроєм доїхали до Любліна!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок