НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Житомир-Ополе

 
Комфортабельні автобуси - це запорука приємної подорожі. Тому варто уважно поставитися до вибору перевізника. Звертайтеся у компанію «East West Eurolines»! На нашому сайті ви можете всього за пару хвилин купити квитки онлайн на сучасні автобуси за доступними цінами.
 

Автобус Житомир-Ополе

 
Ви поїдете під кондиціонером, з доступом до Інтернету, та з іншими зручностями. Обрати відповідний за часом і ціною квитка рейс можна в розкладі. Ви можете забронювати безкоштовно місце в салоні з подальшою оплатою, або відразу купити квиток. Сплатити замовлення можна онлайн на сайті ewe.ua або через «Приват24», в терміналі «Привату» і в банку. Після оплати ми вам надішлемо квиток в електронному вигляді на вказану електронну пошту. Вам потрібно лише роздрукувати його.
 

Древнє, мудре і веселе місто Ополе

 
Ополе є одним з найстаріших міст Польщі. Це означає, що воно може похвалитися чудовою середньовічною архітектурою - в першу чергу, замками. Місто немов зійшло зі старовинної картинки. Якщо ви хочете побачити справжнє Середньовіччя - досить прогулятися вуличками Ополе. Але старовина означає ще, як мінімум, дві речі. По-перше, місто славиться своїми університетами. Тут знаходяться фінансові, медичні та політехнічні вузи з багатою історією. А по-друге, жителі Ополе люблять свою історію і свою батьківщину - тут щорічно проводяться знакові пісенні та театральні фестивалі. Атмосфера тут - особлива, багата, незабутня. Відвідайте це місто, щоб побачити все на власні очі!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок