НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Краків – Київ


Існують міста, пов'язані між собою чимось більшим, ніж просто транспортом, що курсує між ними. Якщо проїхати маршрутом Краків - Київ, ви немов опинитеся спершу в минулому, а потім в майбутньому. І кожен раз - в столиці. Ну а столиця - за визначенням місце шикарне і комфортне. Зовсім як автобус, яким вас повезе компанія «East West Eurolines»!


Автобус Краків - Київ


У наших автобусах вас неодмінно порадують і можливість доступу до інтернету, і кондиціонери, і багато інших зручностей. На кожному рейсі, який ви побачите в нашому розкладі, курсують сучасні комфортабельні автобуси. Купити квиток можна дешевше за рахунок нашої програми лояльності. З нею ви зможете заощаджувати до 25% від вартості поїздки. Потрібний квиток ви можете забронювати безкоштовно, а вже потім сплатити покупку якимось із запропонованих зручних способів, онлайн на сайті ewe.ua або оффлайн. Незалежно від обраного методу оплати квиток ми надішлемо вам в електронному вигляді, а вам залишиться його завантажити, роздрукувати, віддати водієві і все, в дорогу!


Місто ста міст


Якщо Краків - це де факто стара столиця старої Польщі, то Київ - це місто, яке об'єднало в собі різні міста, різні часи і різні звичаї. Наприклад, забудований за проектами Растреллі Печерськ, в тому числі Маріїнський палац, побудований для імператриці. Завдяки Растреллі центр Києва чарівно схожий на Відень. З іншого боку - Старе місто і Поділ, Контрактова та Поштова площі, вулиці Верхній і Нижній Вал із затишними кафе, Андріївський узвіз з величезною різноманітністю сувенірів. У Києві ви обов'язково знайдете місця і заняття до душі!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок