Квитки на автобус Краків - Львів
Автобуси Краків-Львів
Львів вважається одним з найкрасивіших міст України. Він приваблює гостей з усього світу не тільки архітектурним розмаїттям, але і в якості локації найрізноманітніших культурно-масових заходів: фестивалів джазової, класичної та рок-музики, театральних, кінофестивалів та інших. Його можна назвати містом музеїв, картинних галерей, театрів, кав'ярень і батярської субкультури. Це старовинне місто яке варто відвідати кожному.
Як доїхати з Кракова до Львова
Автобуси Краків Львів від компанії East West Eurolines - ідеальна можливість комфортно і досить швидко дістатися до культурної столиці України. Відстань між містами становить близько 330 км., а найкоротший шлях проходить через пункт пропуску Краковець-Корчова. Час шляху зі Львова до Кракова на міжнародних автобусах становить приблизно 8 годин. Всі рейси відправляються з Краківського автовокзалу, що знаходиться за адресою вулиця Босяцька 18.
Розклад рейсів і вартість квитків на автобуси Краків Львів
Для того, щоб ознайомитися з графіком рейсів автобусів East West Eurolines виберіть дату відправлення і натисніть кнопку пошуку. За кілька секунд наш сайт згенерує таблицю відправлень на конкретну дату з повною інформацією про кількість вільних місць автобусах, ціни, доступні знижки, часом відправлення і прибуття. Ви можете вибрати відповідний автобус і відразу купити квиток Краків Львів онлайн. На вказаний email Вам прийде лист з електронним квитком. Його необхідно роздрукувати, щоб надати водієві при посадці в автобус.
Автобусні квитки Краків-Львів ціни
Цікаві факти про Львів
Львів був розбудований князем Левом Даниловичем відразу після монголо-татарської навали – як неприступний замок. Нині вершина Замкової гори-прекрасна оглядова площадка, звідки відкривається панорама історичного центру . Протягом століть тут знаходили притулок найрізноманітніші конфесії. Серед безлічі башточок і куполів виділяються барокові риси костелу святого Юра, костел Андрія Первозванного, неоготичний собор св.Ольги та Єлизавети, Вірменська апостольська церква. Ануфріївський монастир став притулком у Львові для першодрукаря Івана Федорова, і саме тут були надруковані перші книги.
Серцем міста здавна була площа Ринок. Спочатку тут жили німецькі торговці, і в стилістиці домінувала готика. Однак після ряду пожеж в XVI столітті територія була перебудована в ренесансному стилі, за участю італійських архітекторів. Кожна з будівель овіяна легендами. Одна з них зветься Королівським Будинком. Її побудував Грецький підприємець і державний діяч, але у свій час там і справді зупинялися польські королі, і навіть був підписаний договір про вічний мир з Московським царством. Зараз тут музейні зали, в деяких з яких відтворені інтер'єри XVIII-XIX ст.
Нове життя Львова почалося в другій половині XIX століття, в австрійський період, одночасно з прокладанням залізниць і відкриттям галицьких нафтогазових родовищ. У місті тоді з'явилася своя Опера на зразок Віденської. Вулиці забудувалися в манері класицизму, сецесії та Берлінського модерну. Однією з візитних карток тієї епохи є розкішний палац Потоцьких.