Напрям: Варшава - Івано-Франківськ (22 квітня)

Маршрут Час Місця Ціна

Варшава Івано-Франківськ

19:30

відправлення

10 год 55 хв
час у подорожі
07:25

прибуття

5

вільних

Варшава Івано-Франківськ

08:00

відправлення

12 год 30 хв
час у подорожі
21:30

прибуття

15

вільних

Варшава Івано-Франківськ

08:00

відправлення

12 год 30 хв
час у подорожі
21:30

прибуття

10

вільних

Варшава Івано-Франківськ

19:30

відправлення

10 год 55 хв
час у подорожі
07:25

прибуття

5

вільних


НАШІ РЕЙСИ

 

 Автобусні квитки Варшава-Івано-Франківськ

 
Якщо ви хочете купити квиток Варшава-Івано-Франківськ, чому б не подумати над тим, щоб взяти саме квиток на автобус? Варшава-Івано-Франківськ - шлях не такий вже і довгий, можна спокійно дозволити собі їхати автобусом, а не витрачатися на літак. Все ж на автобус Варшава-Івано-Франківськ ціна квитка невелика. А рівень комфортабельності хороших автобусів - наприклад, від компанії «East West Eurolines» - просто вражає! Відкидаються спинки сидінь, працюють кондиціонери, є бездротовий Інтернет. Це вже відмінний привід поїхати з компанією «East West Eurolines»!
 

Що пропонує компанія «East West Eurolines» своїм клієнтам?

Крім описаних вище бенефітів - зручний інтерфейс сайту, що дає можливість легко придбати квиток! Просто вкажіть, що вас цікавить маршрут Варшава-Івано-Франківськ, автобус. Ціна квитка буде вказана безпосередньо в розкладі рейсів. До того ж для пільговиків, які вибирають для подорожі за маршрутом Варшава-Івано-Франківськ автобус, вартість квитка може бути зі скидками! Ви можете вибрати собі в розкладі найприємніший рейс, а потім підібрати місце в салоні автобуса з числа вільних. Квитки можна забронювати, а можна і викупити відразу. Оплатити можна буде через систему онлайн-платежів «Приват24», через будь-який термінал «Приватбанку», через касу будь-якого банку - грошовим переказом, або ж платіжної карткою. Не забудьте роздрукувати електронний квиток перед поїздкою додому з Варшави!
 

Додому, з чудової Варшави!

Варшава - дивовижне місто! Кілька вулиць історичного центру дивом вціліли під час бомбардувань часів Другої Світової. Тепер ці вулички контрастують з основною архітектурою центру, який був відбудований вже після війни. Але справа не тільки в цьому дивовижному поєднанні. Варшава - столиця Польщі, культурний, промисловий і освітній центр. Скільки ж тут туристів! Скільки студентів, які хочуть навчатися в столиці Польщі, щоб отримати європейський диплом! Скільки трудових контрактників, які кілька років працюють в Варшаві, а потім повертаються додому забезпеченими людьми! Ми готові допомогти всім цим людям дістатися додому - у відпустку, з відпустки або на канікули - за зовсім невеликі гроші і максимально швидко! Чекаємо ваших замовлень!

Помилка

Ок
Відміна
Ок