Напрям: Варшава - Вінниця (23 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Варшава Вінниця

03:10

відправлення

14 год 20 хв
час у подорожі
18:30

прибуття

9

вільних

Варшава Вінниця

23:00

відправлення

15 год 50 хв
час у подорожі
15:50

прибуття

10

вільних

Варшава Вінниця

19:00

відправлення

14 год 15 хв
час у подорожі
10:15

прибуття

10

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Поїздка на автобусі: кілька переваг

 
Автобус є найпопулярнішим транспортом для туристичних поїздок. Адже тільки з його допомогою можна відвідати відразу кілька країн, заощадити гроші, подивитися визначні пам'ятки, не покидаючи салон, і швидко доїхати до пункту призначення.
 

Купити квиток на автобус Варшава-Вінниця у перевізника


Щоб подорож залишила тільки хороші враження, підійдіть відповідально до пошуку транспортної фірми. Адже від цього залежить ваша безпека і комфорт. Компанія «East West Eurolines» є перевізником, який працює на ринку вже багато років. У нас велика база напрямків як по Україні, так і до Європи. Ми пропонуємо своїм клієнтам поїздку на транспорті європейського виробництва, який обладнаний м'якими відкидними кріслами, туалетом, інтернетом і кондиціонером. Тут, на сайті, можна дізнатися розклад рейсів і купити квиток на автобус Варшава-Вінниця. Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання. Щоб отримати консультацію, телефонуйте за номерами колл-центру. Сайт має ергономічний дизайн, тому забронювати безкоштовно місця на рейсах не складе особливих труднощів. Ви можете істотно економити кошти на поїздках. Для цього достатньо збирати квитки і обмінювати їх на дисконтну карту. Купуйте квиток на автобус Варшава-Вінниця у нас, і ось чому:

 
Вінниця


Вінниця - українське місто, адміністративний центр Вінницької області. Вона славиться своєю багатою історією та культурною спадщиною. Саме тут розташовані пам'ятки, яким немає аналогів в країні. Це світлодіодний фонтан Рошен, ставка Гітлера і музей-садиба Пирогова. У Вінниці варто відвідати Водонапірну башту, вона прекрасно збереглася до наших днів. Щоб краще ознайомитися з історією міста, необхідно побувати в обласному краєзнавчому музеї. Саме тут можна побачити скелет мамонта, народний живопис і предмети побуту. У Вінниці не можна залишити без уваги:

Помилка

Ок
Відміна
Ок