Напрям: Київ - Катовіце (24 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Київ Катовіце

08:00

відправлення

18 год 50 хв
час у подорожі
01:50

прибуття

19

вільних

Київ Катовіце

12:30

відправлення

17 год 40 хв
час у подорожі
05:10

прибуття

12

вільних

Київ Катовіце

08:00

відправлення

18 год 50 хв
час у подорожі
01:50

прибуття

8

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Автобусний рейс Київ-Катовіце


Польське місто з пухнастим ім'ям Катовіце для багатьох з нас стало синонімом воріт до Європи, першим пунктом на шляху до відпочинку і свят, чи до друзів та родичів, які проживають за кордоном. Хороша, перспективна подорож повинна починатися правильно. І тут компанія «East West Eurolines» заявляє про себе.

Автобус Київ - Катовіце

Кожен з наших автобусів може вважатися синонімом слова "комфорт". На кожному рейсі на маршруті Київ - Катовіце у нас курсують автобуси з доступом до Інтернету, з кондиціонерами та іншими зручностями. Постійним клієнтам ми пропонуємо систему знижок. Ми приймаємо різні способи оплати. У нашому розкладі ви можете вибрати відповідний рейс, і спершу забронювати безкоштовно, після чого вже купити квиток. Цей квиток в електронній формі після оплати миттєво буде надісланий на вашу електронну адресу. Вам потрібно буде лише роздрукувати його.

 Від Катовіце - в будь-якому напрямку

Фактично, Катовіце - місто-аеропорт. Один з найбільш затребуваних аеропортів серед недорогих кампаній, які пропонують квитки на літаки за невеликими, а іноді і дуже низькими цінами. Саме тому більшість людей їде до Катовіце. Ви також збираєтеся поїхати до цього польського міста в найближчий час? Зверніться до нас - ми забезпечимо вас зручним та недорогим транспортом!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок