Квитки на автобус Київ - Дортмунд
Подорожі Німеччиною у справах бізнесу і з туристичних міркувань з кожним роком все більше приваблюють українців. Цікавим в стратегічному плані виглядає і напрямок Київ-Дортмунд, оскільки, крім власних пам'яток, звідси легко дістатися до розташованих по сусідству Кельна і Дюссельдорфа. Тому, якщо ви пропустили рейс в одне із зазначених міст, є сенс скорегувати свій маршрут.
Купити квиток простіше і вигідніше через інтернет
Тільки найзапекліші екстремали в наші дні намагаються відстояти «доброзичливу» чергу на вокзалі. Скориставшись базами даних і пошуковими системами оператора EWE, ви зможете обрати найбільш оптимальні умови майбутнього від'їзду, визначитися з компанією-перевізником, розкладом, вартістю, і навіть попередньо забронювати безкоштовно місце для себе і своїх супутників.
Той, що повстав з попелу
Дивлячись на сучасний вигляд Дортмунда, складно повірити, що в 1945 році він на 98% був задимленими руїнами, і реанімувати місто з півмільйонним населенням ніхто не бачив сенсу. Однак попит на вугілля і сталь в повоєнний час посприяв блискавичному відродженню промислового гіганта і його, здавалося б, назавжди стертого історичного вигляду.
Так, в місті було відновлено будівлю старої ратуші, вибудувану в 1899 році в неоренесансному стилі. Однак був остаточно втрачений найстаріший магістрат, згадуваний з XIII століття, що зберігав пам'ять про славне дортмундське ганзейське минуле.
До того ж періоду відноситься зведення церкви св.Рінальда, гострий позеленілий мідний шпиль якої став міською візитною карткою. Легенда свідчить, що в 1065 році віз з мощами святого рушив з місця без коня, і в тому місці, де він зупинився, був закладений храм.
Цьому храму не надто щастило на своєму віку. У 1701-му вежа зруйнувалася в результаті землетрусу. В ході Першої світової її дзвони і дах розібрали на метал для гармат, а Друга світова розтрощила її до фундаменту. Її нинішній стан - яскрава ілюстрація незламності волі до життя і тяги до прекрасного.