НАШІ РЕЙСИ

Автомобільна історія Штутгарту


 «Автомобіль - це тимчасове рішення. Я вірю в коня». Так говорив кайзер Вільгельм ІІ. У сучасному ж світі вважають за краще вірити в потужність кінських сил під капотом автомобіля. Штутгарт - батьківщина двох німецьких марок: Мерседес і Порше. Тут все просякнуто любов'ю до автомобілів, так що - автолюбителям на замітку - не проїдьте повз Штутгарт.


Автобус Львів - Штутгарт: вартість квитка


Чому автобус, а не автомобіль, запитаєте ви? Тому що до Штутгарту краще доїхати на громадському транспорті і поїхати звідти на своєму. Квиток Львів - Штутгарт - це спосіб дістатися до мрії про свій автомобіль. Комфортабельний автобус, відкидні спинки крісел. Вам нема про що хвилюватися в подорожі, все буде чудово.

Купити квиток Львів - Штутгарт сьогодні просто. Досить лише взяти в руки ноутбук, планшет або телефон, зайти на сайт ewe.ua і подивитися розклад рейсів на Штутгарт. Автобуси ходять так часто, що ви з легкістю зможете обрати підходящий рейс, купити або забронювати безкоштовно квиток. А після нічого не залишиться, як розслабитися і приготуватися до відмінної подорожі.


Заводи Штутгарта


На берегах річки Неккар герцог Лютольф заснував кінний завод. На згадку про це на гербі Штутгарта зображений кінь на жовтому тлі, та й сама назва міста з німецької перекладається як "кобилячий сад". Вдале розташування і кінний завод посприяли тому, що Штутгарт став обличчям Вюртемберзького королівства, а потім і земель Баден-Вюртемберг.

Сьогодні у міста стійка слава автомобільної столиці. Тут свого часу два відомих автоконцерна розпочинали свою роботу: Порше в Цуффенхаузені і Мерседес в Зіндельфінгені. Тут же розташовані найкращі автомобільні музеї Німеччини зі зразками техніки.
Не тільки автомобілями знаменитий Штутгарт, але також своєю балетною трупою, колекціями творів мистецтва, камерним оркестром і двома університетами. Тут також знайшлося місце планетарію Карла Цейса. Адже заводським робітникам і інженерам треба десь добре відпочивати і вчитися.

Приїжджайте до Штутгарту, і ви самі побачите, якими приголомшливими заводами він може похвалитися.
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок