Напрям: Вінниця - Катовіце (26 лютого)

Маршрут Час Місця Ціна

Вінниця Катовіце

06:00

відправлення

17 год 35 хв
час у подорожі
22:35

прибуття

6

вільних

Вінниця Катовіце

09:50

відправлення

16 год 35 хв
час у подорожі
01:25

прибуття

10

вільних

Вінниця Катовіце

10:10

відправлення

16 год 15 хв
час у подорожі
01:25

прибуття

10

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Вінниця-Катовіце


Чим далі ви збираєтеся їхати, тим важливіше подбати про те, щоб подорож приносила задоволення з самого початку. Кращий спосіб зробити це - обрати надійного перевізника.
 

Автобус Вінниця-Катовіце


Компанія «East West Eurolines» має багаторічний досвід в сфері пасажирських перевезень. У нашому автопарку - сучасний транспорт європейського та вітчизняного виробництва. Наші автобуси регулярно проходять перевірки, а також оснащені всім необхідним, тому на вас чекає безпечна і приємна поїздка.
 
На сайті ewe.ua ви знайдете розклад рейсів Вінниця-Катовіце, інформацію про актуальні на сьогоднішній день акції, а також про нашу програму лояльності. Вона називається «Збирай і зберігай», і дає можливість економити до 25% від вартості квитка.
 
Місце в автобусі ви можете спочатку забронювати безкоштовно, а потім вже купити квиток - до закінчення терміну резерву. Сам квиток ми надішлемо вам в електронному вигляді. Просто роздрукуйте його і віддайте водієві.
 

Катовіце

 
Катовіце - не дуже велике, але дуже сучасне місто з розвиненою промисловістю, культурою і наукою. Також воно є транспортним і економічним центром південної Польщі. Серед туристів місто відоме щорічним кіберспортивним фестивалем, а серед бізнесменів - міжнародними торговими ярмарками.
 
Катовіце має еклектичну архітектуру, що в деяких районах нагадує паризьку, а в інших - модерн сусідить з будівлями в дусі соцреалізму і сучасними хмарочосами. Так як Катовіце - не древнє місто, тут не так багато історичних пам'яток. Однак перелік пам'яток все ж є:

Помилка

Ок
Відміна
Ок