НАШІ РЕЙСИ

Чотири переваги автобусів

Останнім часом подорожі на автобусах користуються підвищеним попитом. Це пов'язано з рядом переваг, які вони дають своїм пасажирам:

Автобус Долина-Краків: купити квиток в онлайн-режимі

Щоб подорож була безпечною і принесла тільки задоволення, користуйтеся послугами перевізників, а не посередників. Компанія «East West Eurolines» пропонує своїм клієнтам поїздку на сучасному автобусі, оснащеному всім необхідним. На нашому сайті ви знайдете рейси по Україні та в країни Європи. Портал компанії оснащений зручним функціоналом, який дозволяє без труднощів забронювати безкоштовно квитки і купити квиток на автобус Долина-Краків. Ми пропонуємо своїм постійним клієнтам накопичувальну систему знижок. Щоб її отримати, необхідно збирати квитки і обмінювати їх на іменну дисконтну карту. Якщо ви вперше їдете до Польщі, то наш партнер компанія Combiway надасть вам послугу «Хендлік». Вас зустрінуть в Кракові, допоможуть донести багаж і проконсультують щодо перебування в даному місті. Докладніше про решту послуг ви можете дізнатися на нашому сайті. Замовте у нас квиток на автобус Долина-Краків! І ось чому:

Краків

Краків - польське місто, розташоване на річці Віслі. Воно є центром туризму, так як багате історичними пам'ятками. Кракову вдалося уникнути руйнувань у часи воєн, тому там збереглося багато старовинних будівель. Місто буде цікаве не тільки своїм історичним минулим, а й різноманітним культурним життям. Свою екскурсію варто почати з Ринкової площі. Тут розташовані сувенірні лавки і затишні кафе. Вечорами влаштовуються концерти і різні заходи. У Кракові обов'язково варто відвідати:

Помилка

Ок
Відміна
Ок