НАШІ РЕЙСИ

 Квиток на автобус Львів-Краків

 
Якщо ви вирішили купити квиток Львів-Краків, то подумайте про те, щоб це був саме автобусний квиток. Львів-Краків - не такий далекий шлях, і витрачатися на літак не має особливого сенсу, коли ціни на автобусні квитки невеликі. А якщо автобус хороший, то там кондиціонери працюють, спинки сидінь відкидаються, і навіть є бездротовий Інтернет! Значить, в дорозі вам не доведеться нудьгувати. Саме такі автобуси перевізника East West Eurolines.
 

Автобус Львів-Краків ціна квитка

 
Якщо ви хочете дізнатися на прямуючий за маршрутом Львів-Краків автобус вартість квитка, вам потрібно уточнити в спеціальній формі на сайті перевізника East West Eurolines, що вас цікавить Львів-Краків, автобус, ціна квитка - і ви отримаєте розклад з актуальними цінами, і вказання знижки для пільговиків. Зможете підібрати ідеальний рейс, найзручніше для вас місце в салоні автобуса з числа вільних, і забронювати квиток або ж відразу оплатити. Оплата здійснюється через систему онлайн-платежів «Приват24», через будь-який термінал «Приватбанку», платіжною карткою або ж грошовим переказом. Після оплати ви отримаєте електронний квиток - не забудьте роздрукувати його перед поїздкою до Кракова! Можна, звичайно ж, взяти квитки і в офісі компанії East West Eurolines - тоді вас обслужить менеджер контакт-центру.
 

Чарівне місто Краків

 
Тут проходить знаменита Королівська дорога. Майбутні королі Великої Польщі їхали по ній брати коронацію, щоб правити все життя. А в підземеллях Вавельського замку, кажуть, ховався дракон - знаменитий Вавельський смок. Уявляєте, наскільки прекрасним і чарівним є це місто сьогодні, якщо архітектура тих часів збереглася до сих пір? І чари існують як для туристів, так і для тих, хто приїжджає до Кракова за трудовим контрактом або вчитися. Отримати диплом в Кракові - це отримати диплом Європейського Союзу, а попрацювати в цьому великому промисловому центрі кілька років - повернутися додому забезпеченою людиною. Тому так багато українців із західних областей і їдуть вчитися і працювати в Краків. Чому б не зробити дорогу до Кракова власної «королівською дорогою», сівши на автобус від компанії East West Eurolines? Ми чекаємо вас в числі своїх пасажирів!

Помилка

Ок
Відміна
Ок