Автобусні квитки Львів - Краків

Якщо ви вирішили купити квиток Львів-Краків, то подумайте про те, щоб це був саме автобусний квиток. Відстань між Львовом та Краковом - доволі невелика, всього 339 кілометрів. Тому витрачатися на літак не має особливого сенсу, тим паче, що ціни на автобусні квитки значно доступніші. А якщо автобус хороший, то там кондиціонери працюють, спинки сидінь відкидаються, і навіть є бездротовий Інтернет! Значить, в дорозі вам не доведеться нудьгувати. Саме такі автобуси перевізника East West Eurolines.

Автобус Львів-Краків ціна квитка

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про розклад рейсів та вартість білетів зі Львова до Кракова, скористайтесь формою пошуку на сайті перевізника East West Eurolines. Для цього в полях пошуку вкажіть напрямок, а наш алгоритм видасть вам розклад відправлень з актуальними цінами та уточненням знижок для пільговиків. Ви одразу можете підібрати ідеальний рейс, найзручніше для вас місце в салоні автобуса з числа вільних, і забронювати квиток або ж відразу оплатити. Оплата здійснюється через систему онлайн-платежів «Приват24», через будь-який термінал «Приватбанку», платіжною карткою або ж грошовим переказом. Після оплати ви отримаєте електронний квиток - не забудьте роздрукувати його перед поїздкою до Кракова! Можна, звичайно ж, взяти квитки і в офісі компанії East West Eurolines - тоді вас обслужить менеджер контакт-центру.

Розклад рейсів та графік відправлень

Автобуси Львів Краків відправляються із центрального автовокзалу або автостанції №8, що знаходяться за адресами:

  • АВ "Центральний", вул. Стрийська, 109
  • АС-8, Пл. Двірцева, 1

Місце відправлення автобуса зазначене в квитках, а також в результатах пошуку ще на етапі бронювання квитка. Це дозволяє вибрати оптимальний квиток не тільки за тривалістю рейсу, а й за зручнішим розташуванням автовокзалу.

Прибувають автобуси до Кракова на автостанцію, що знаходиться на вул. Босяцька, 18. При плануванні поїздки зі Львова до Кракова врахуйте, що міста розташовані в різних часових поясах, тому під час перетину кордону ваші годинники переведуться на одну годину назад. Загалом тривалість поїздки рейсом Львів Краків коливається від 6 до 8 годин.

Чарівне місто Краків

Тут проходить знаменита Королівська дорога. Майбутні королі Великої Польщі їхали по ній брати коронацію, щоб правити все життя. А в підземеллях Вавельського замку, кажуть, ховався дракон - знаменитий Вавельський смок. Уявляєте, наскільки прекрасним і чарівним є це місто сьогодні, якщо архітектура тих часів збереглася до сих пір? І чари існують як для туристів, так і для тих, хто приїжджає до Кракова за трудовим контрактом або вчитися. Отримати диплом в Кракові - це отримати диплом Європейського Союзу, а попрацювати в цьому великому промисловому центрі кілька років - повернутися додому забезпеченою людиною. Тому так багато українців із західних областей і їдуть вчитися і працювати в Краків. Чому б не зробити дорогу до Кракова власної «королівською дорогою», сівши на автобус від компанії East West Eurolines? Ми чекаємо вас в числі своїх пасажирів!

Популярні рейси

route
Львів-Варшава
Від 800.00 грн
route
Львів - Краків
Від 800.00 грн.
route
Львів-Ряшів
Від 810 грн
route
Львів-Лодзь
Від 1170.00 грн
route
Львів-Познань
Від 1350.00 грн
route
Львів-Гданьск
Від1575.00 грн
route
Варшава - Івано-Франківськ
Від 550.00 грн
route
Варшава - Львів
Від 800.00 грн
route
Вроцлав - Івано-Франківськ
Від 1400.00 грн
route
Вроцлав - Київ
Від 700.00 грн
route
Вроцлав - Львів
Від 1100.00 грн
route
Гданськ - Івано-Франківськ
Від 1650.00 грн
route
Івано-Франківськ - Вроцлав
Від 1200.00 грн
route
Івано-Франківськ - Гданськ
Від 1500.00 грн
route
Київ - Вроцлав
Від 700.00 грн
route
Краків-Львів
Від 800.00 грн
route
Лодзь - Львів
Від 900.00 грн
route
Львів - Люблін
Від 800.00 грн
route
Люблін - Львів
Від 600.00 грн
route
Львів - Мюнхен
Від 1751.00 грн
route
Чернівці - Вроцлав
Від 580.00 грн
route
Краків - Київ
Від 450,00 грн
route
Київ - Краків
Від 600.00 грн
route
Львів - Берлін
1200