НАШІ РЕЙСИ

Автобус Львів - Познань

Досвідчені мандрівники вибирають автобус навіть для далекої дороги. Причини прості - зручні маршрути, які не завжди зустрічаються на залізниці, комфорт в дорозі і доступна вартість квитка в порівнянні з літаком або поїздом. На сайті перевізника East West Eurolines ви можете легко і просто купити квиток на автобус Львів - Познань.

Як придбати квиток онлайн

Завдяки сучасним технологіям, які впроваджені на сайті, ви можете за кілька хвилин вивчити розклад, забронювати безкоштовно або відразу купити квиток на автобус в різні куточки України і Європи, в тому числі і у напрямку Львів-Познань.

Зробити це дуже просто - в формі пошуку вкажіть потрібний рейс і дату поїздки. У розкладі виберіть відповідний автобус і зарезервуйте безкоштовно на нього квиток. Наші ціни вас обов'язково порадують! А якщо ви хочете знижку - станьте нашим постійним клієнтом і беріть участь в програмі «Збирай і зберігай». В такому випадку ваша знижка становитиме від 5% до 25% від початкової вартості квитка.

Оплатити замовлення ви можете одним з зазначених на сайті способів - як готівкою, так і в інтернеті. Подробиці оплати читайте на відповідній сторінці сайту.

Наші автобуси оснащені всім, що вам буде потрібно в подорожі - м'якими комфортабельними кріслами, інтернетом, біотуалетами, кондиціонерами та іншими зручностями.

Познань

Колись Познань була столицею Польщі, а зараз вона є великим транспортним вузлом, так як лежить на середині шляху між Берліном і Варшавою, і тут розташований великий аеропорт. Однак літаки - це ще не все, що може запропонувати Познань туристу, студенту чи шукачеві кращого життя.

Тут добре розвинені торгівля і промисловість, зокрема, машинобудування та легка промисловість. Також Познань відома як освітній центр - тут знаходяться медична академія і університет, де з радістю приймають українських студентів. Щороку у Познань з'їжджаються бізнесмени і промисловці на ярмарку, а кожні п'ять років тут проходить міжнародний конкурс альтистів.

Рекомендуємо вам відвідати в Познані наступні пам'ятки:

Помилка

Ок
Відміна
Ок