Автобуси Вроцлав-Київ

Знаєте, чому при бажанні купити квиток Вроцлав-Київ варто брати квиток саме на автобус? Шлях з одного міста в інше не настільки далекий, щоб треба було обов'язково витрачатися на авіаквитки. А ще на автобус Вроцлав-Київ ціна квитка значно нижче, ніж на літак або потяг! Крім того, комфортабельні автобуси хорошого перевізника мають відкидні спинки всіх сидінь, справні кондиціонери і бездротовий Інтернет! Це не може не радувати, і не підштовхувати до того, щоб неодмінно купити квиток саме на автобус! Наприклад, на автобус компанії East West Eurolines

Вроцлав Київ розклад автобусів

Для того, щоб ознайомитись з розкладом відправлень автобусів з Вроцлава до Киева на конкретну дату вкажіть необхідний день виїзду та натисніть кнопку Пошук. За декілька секунд сайт згенерує актуальний графік рейсів з детальною інформацією по кожному з них. В таблиці ви побачите точні години виїзду з Вроцлава та час прибуття до Києва. Окрім того серед інформації ви знайдете точні адреси автостанцій виїзду та приїзду, час в дорозі, кількість вільних місць на конкретні рейси Вроцлав Київ, точну вартість квитків.

Ціни на автобусні білети Вроцлав Київ

Точні ціни на кожен рейс з Вроцлава до Києва вказані для кожного рейсу в таблиці графіку відправлень. Варто зазначити, що East West Eurolines регулярно проводить приємні акції для своїх клієнтів. Найдешевший акційний квиток Вроцлав Київ можна купити за 425 грн., такі квитки в графіку рейсів відзначені надписом Знижка. Повна вартість подорожі з Вроцлава до Києва в середньому становить 700 гривень.

Як купити автобусний квиток Київ-Вроцлав

East West Eurolines - це дуже хороший перевізник, який дійсно піклується про своїх клієнтів. Орієнтуючись на розклад, ви можете вибрати собі рейс з найбільш підходящою ціною, і навіть підібрати місця в салоні автобуса. Квитки можна забронювати, а можна і викупити відразу. Як способи оплати підійдуть система онлайн-платежів Приват24, будь-який термінал Приватбанку, платіжна карта будь-якого банку або грошовий переказ. Не забудьте роздрукувати електронний квиток, який отримаєте після оплати, перш ніж їхати з Вроцлава!

Залишаємо прекрасний Вроцлав

Дуже важко залишати настільки прекрасне місто! Адже це місто гномів, місто казки! Так, по всьому Вроцлаві ви можете зустріти гномів - керамічних, кам'яних, намальованих. Гноми, згідно з легендами - хранителі скарбів. Уявляєте, скільки скарбів зберігає стародавнє місто Вроцлав?! Ось і їдуть туристи - за чарами, щоб повернутися з повними кишенями щастя. Трудові контрактники бажають наповнити свої банківські рахунки грошима, адже платять в цьому великому промисловому центрі дуже непогано. А студенти завжди готові повчитися у Вроцлаві, щоб отримати з часом диплом Європейського Союзу! Але навіть у відпустку або на канікули їхати з такого прекрасного міста може бути дуже сумно. Не переживайте - комфортабельні умови поїздки з нашою компанією не дозволять вам сумувати всерйоз, і ви повернетеся до Києва з легким серцем!

Популярні рейси

route
Львів-Варшава
Від 800.00 грн
route
Львів - Краків
Від 800.00 грн.
route
Львів-Ряшів
Від 800 грн
route
Львів-Лодзь
Від 1000.00 грн
route
Львів-Познань
Від 1200.00 грн
route
Львів-Гданьск
Від 1350.00 грн
route
Вроцлав - Київ
Від 1300.00 грн
route
Львів - Мюнхен
Від 3400.00 грн
route
Львів - Берлін
від 2900 грн.