НАШІ РЕЙСИ

Бранденбурзькі ворота у Берлін


Що першим приходить на згадку при слові «Берлін»? Яскравий спалах, барвиста картинка - Бранденбурзькі ворота. Насамперед візуально згадуються саме вони, тому запрошуємо вас подивитися ближче на красу, перед якою не встояв Наполеон Бонапарт.


Автобус Львів - Берлін: вартість квитка


Подивитися на це диво досить просто: потрібно всього лише приїхати у Берлін. Як це зробити? Найзручніше - рейсом Львів-Берлін. Не потрібно пересідати, стикувати різні види транспорту. Автобус - це дешевий комфортабельний транспорт, який домчить вас до Берліна швидше, ніж ви прочитаєте про всі дива цього міста.

Розклад рейсів є на сайті ewe.ua у будь-який момент. Обирайте потрібний вам автобус і вперед, обирати місця. Ви можете спочатку забронювати безкоштовно місце, але навіщо, якщо простіше купити квиток - і не думати про те, коли викуповувати і як? Вже краще мати свій автобусний квиток Львів - Берлін і не турбуватися через дрібниці.


Цікаві факти


А ви знаєте, що Наполеону Бонапарту так сподобалася статуя богині Ніки, що він відвіз її з собою у Париж? Не дивно, якщо згадати красу квадриги, і що вона собою представляє. Втім, скульптура Ніки не надто допомогла ворожому генералу і незабаром Наполеон був розбитий, а Ніка повернута на батьківщину.

Не тільки квадрига з Нікою згадується насамперед, а й будівля Рейхстагу. Для наших предків він був головною стратегічною метою під час військового походу. Однак мало що змінилося з тих пір: насамперед туристи хочуть подивитися саме Рейхстаг - презентабельний знаковий історичний об'єкт з наглядними слідами тієї далекої нині війни.

Це не вічний вогонь і не парад раз на рік – це щоденне нагадування, вибите в камені. Вражає набагато сильніше. Рекомендуємо піднятися також на оглядовий майданчик, розташований всередині скляного купола - вид на Берлін буде чудовий.

Завітайте також на Музейний острів. Тут можна провести день, переходячи з одного музею до іншого. Всього їх п'ять. Але які там експозиції! Історична та культурна спадщина не тільки Німеччини, а всієї Європи!

Приїжджайте у Берлін. Його потрібно бачити і відчувати.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок