НАШІ РЕЙСИ

Автобус Львів - Гданськ

Ми звикли використовувати залізницю для поїздок на відносно віддалені відстані. Та придивіться до автобусних перевезень. Поїздка в сучасному автобусі - це можливість не тільки спостерігати за змінами пейзажу за вікном, але й підвищений комфорт в дорозі. А також багато іншого, якщо ви правильно оберете перевізника!

Квитки Львів Гданськ онлайн

East West Eurolines пропонує вам квитки за напрямками по Україні та в Європу. На нашому сайті ви легко знайдете розклад рейсів, дізнаєтеся час відправлення і прибуття транспорту, і зможете забронювати безкоштовно і купити квиток на автобус Львів - Гданськ.

Чому варто купувати автобусні білети у нас:

Купити квиток - просто, а як його оплачувати? Ми пропонуємо декілька варіантів на вибір: готівкою у нас в офісі, на сайті банківською картою, через термінал Приватбанку, в касі будь-якого банку, а також через Приват24. Для постійних клієнтів у нас є спеціальна пропозиція - програма Збирай і зберігай&. Збирайте квитки на наші автобуси і обмінюйте їх на дисконтні картки номіналом від 5% до 25%!

Розклад рейсів та ціни на білети зі Львова в Гданськ

Міжнародні автобуси у Львові відправляються з автобусної станції номер 8, що біля залізничного вокзалу та центральної автобусної станції за адресою Стрийська 109. Для того, щоб побачити перелік доступних рейсів скористайтесь функцією пошуку на сайті. В результатах ви отримаєте графік відправлень автобусів зі Львова до Гданська, ціни квитків та доступні скидки, маршрути, інформацію про прогнозовану тривалість подорожі та адресу кінцевої станції в Гданську.

Подорож в наших автобусах принесе вам тільки задоволення, так як вони оснащені кондиціонерами і бездротовим інтернетом, а також іншими зручностями, що потрібні під час тривалої дороги.

Що подивитись в Гданську

Портове місто Гданськ славиться своєю розвиненою суднобудівною та судноремонтною промисловостями, а також відомий як центр нафтохімічної промисловості. В останні роки швидко розвивається сектор високих технологій і процвітає обробка бурштину.

У Гданську безліч університетів та інших навчальних закладів, де завжди відкриті двері для абітурієнтів з України.
Однак це місто цікаве і туристам, адже влітку тут так приємно, і відносно недорого можна поніжитися на пляжах Балтійського моря, а з місцевого аеропорту імені Леха Валенса можна легко дістатися до іншого європейського міста.

Пам'ятки Гданська:

Помилка

Ок
Відміна
Ок