НАШІ РЕЙСИ

 

 Автобусні квитки Львів-Мюнхен

 
Купити квиток Львів-Мюнхен - відмінна ідея, але дуже важливо підібрати хороший транспорт. Зовсім не обов'язково летіти літаком: дорога не так далека, можна спокійно їхати автобусом. Тому квиток на автобус Львів-Мюнхен може бути відмінною ідеєю. Компанія-перевізник «East West Eurolines» пропонує відмінні автобуси: відкидаються спинки сидінь всередині, справні кондиціонери, і навіть є бездротовий Інтернет прямо в салоні автобуса! При цьому на автобус Львів-Мюнхен ціна квитка цілком доступна.
 

Що пропонує «East West Eurolines»?

 
У нас ви можете купити квитки максимально просто! Просто вкажіть у спеціальній формі на офіційному сайті компанії, що шукаєте по маршруту Львів-Мюнхен автобус; вартість квитка відразу ж буде вказана в розкладі рейсів, який з'явиться на екрані. Виберіть для себе ідеальний рейс, і не забувайте, що пільговикам, які виберуть за маршрутом Львів-Мюнхен автобус, ціну квитка компанія знизить! Підберіть собі також місце в салоні автобуса з числа вільних, і можна буде бронювати або відразу купувати квитки. Оплата квитків здійснюється різними способами - на вибір. Не відходячи від комп'ютера, можна буде скористатися системою онлайн-платежів «Приват24» або платіжної карткою. А ще можна буде підійти до найближчого терміналу «ПриватБанку» або ж в найближчий банк - здійснити грошовий переказ. Після оплати ви отримаєте на електронну пошту, вказану при реєстрації, електронну версію квитка - не забудьте роздрукувати її перед поїздкою до Мюнхена!
 

Їдемо на Октоберфест!

 
Октоберфест - найвідоміший мюнхенський туристичний захід. Але в Мюнхені не тільки пивні фестивалі проводяться, тут безліч різних пам'яток! Мюнхен прекрасний і сам по собі, тому не дивно, що туристи готові їздити в найпрекрасніше місто Баварії в будь-яку пору року! А молодь впевнено їде за програмою au pair, щоб вивчити мову досконало і залишитися в місті вже студентами. Ми чекаємо всіх, кому цікавий прекрасний Мюнхен, в числі наших пасажирів! Повірте - компанія «East West Eurolines» вас не розчарує!

Помилка

Ок
Відміна
Ок