НАШІ РЕЙСИ

Романтичний рейс Долина-Оструда

Головне надбання Оструди - її близькість до живописних Мазурських озер. Цей напрямок довгий час був популярний тільки серед поляків. Однак зі зростанням кількості в цих місцях музичних подій, таких як фестиваль реггі, який проводиться з 80-х рр., містечко надбало міжнародної привабливості.

Простий спосіб знайти прямий автобус Долина-Оструда

Подорожувати з комфортом подобається всім. Подорож нашим автобусом передбачає відсутність пересадок до пункту призначення і наявність зручних місць в салоні. Рейси нашої компанії курсують в країни Східної і Центральної Європи, щільною мережею покриваючи континент. Ви моментально знайдете в електронному розкладі потрібний рейс і тут же зможете забронювати безкоштовно або купити квиток на нього.

Острудські пам'ятки

Фактичний початок Оструді поклали хрестоносці Тевтонського Ордена, що закріпилися на її землях, і спорудили укріплений дерев'яний замок в 1270 г. У другій половині XIV століття він був перебудований у камені. До цього ж часу відноситься поява перших готичних костелів. Сформований в цей період стиль прибалтійської готики пережив століття, і більш пізні будівлі будувалися відповідно до заданих традицій, надавши особливого шарму острудським вуличкам.

Місто декілька разів переходило від Польщі до Пруссії та назад. Про німецьку присутність, зокрема, свідчить вежа Бісмарка, що строгістю і навмисною грубістю ліній передає непростий характер об'єднувача Німеччини.

Пейзажної лірики околицям додає Ельблонзький канал, що з'єднує Оструду з річковим басейном Вісли. Штучний водний шлях був прокладений в середині XIX ст. Він унікальний завдяки неймовірному перепаду висоти в 100 метрів на короткому відрізку, що робить неефективним використання шлюзів. Проблема була вирішена за рахунок фунікулерної системи підйому суден, яка працює і донині.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок