НАШІ РЕЙСИ

Їдемо з Долини до Варшави!

Варшава кличе багатьох вихідців з Долини – працювати, навчатися або просто подивитися місто. Чому б не обрати для такої подорожі автобус Долина-Варшава? Компанія «East West Eurolines» допоможе купити квиток на рейси, в яких комфорт буде на вищому рівні.

Автобус Долина-Варшава

Розклад на сайті компанії «East West Eurolines» завантажиться, як тільки ви зазначите маршрут Долина-Варшава. Обирайте автобус, орієнтуючись на час відправлення і прибуття. Вас приємно порадують знижки, зазначені на нашому сайті. А також те, що ви завжди можете забронювати безкоштовно квиток на обраний рейс. При цьому місце в салоні та спосіб оплати також можна вибрати. Ознайомтеся з усією інформацією на сайті перед тим, як робити замовлення, оплачувати, а потім роздруковувати квиток, який отримаєте в електронному вигляді.

Вирушаємо до Варшави!

Можливо, у Варшаві ви працюєте або плануєте працювати. Не дивно, адже трудові контракти в Польщі приносять серйозні гроші, а вихідців з України в польській столиці завжди чекають.
Можливо, ви навчаєтеся в одній з варшавських «вищих шкіл». Теж зовсім не дивно – освіта європейського зразка завжди шанується, а вчорашнім українським школярам легко вступити до Варшави.
Або у вас припасений квиток на лоукост, яким ви полетите в Західну Європу. Як відомо, в Україні з такими літаками проблеми, і простіше вилетіти з Польщі. Тоді вдалої вам подорожі!
А може, вас цікавить сама Варшава – місто, в якому після бомбардувань під час Другої світової вціліло лише кілька вулиць зі старими будинками – класичними старими будівлями Європи. Решта центру – сталінський «постампір» і новобудови. Уявляєте цей контраст? Навіть еклектика в певному сенсі – витончене змішання стилів.
У будь-якому випадку ми будемо раді допомогти вам дістатися до Варшави!

Помилка

Ок
Відміна
Ок