НАШІ РЕЙСИ

Дрогобич-Люблін - долетимо, як на крилах


В дорозі сполученням Дрогобич-Люблін найголовніше - не скучити і не відчувати дискомфорту. Компанія-перевізник East West Eurolines зробила все для того, щоб ваша дорога була приємною і пролетіла непомітно. Скористайтеся всіма перевагами наших рейсів.


Автобус Дрогобич-Люблін


Наш автобус - це високоякісний, завжди справний транспорт європейського рівня від провідних світових виробників, таких як Volvo, Mercedes-Benz, Neoplan, Scania та інші. У салоні автобуса ви відразу оціните стиль і чистоту. Відзначите, що сидячі місця ніби створені для комфорту і відпочинку в дорозі. Поринете в ідеальний мікроклімат, створений кондиціонером. Щоб не нудьгувати в дорозі, ви зможете дивитися фільми, читати книги, працювати або слухати музику онлайн завдяки безкоштовному Wi-Fi. На борту багатьох автобусів є біотуалети.

Ми знаємо, як багато сил і часу у мандрівників крадуть виснажливі черги в касах. Тому надаємо вам можливість купити квиток онлайн, всього за пару кліків миші або тачпада. Якщо в даний момент немає можливості оплатити квиток, але місце вам сподобалося - ви можете забронювати безкоштовно квиток і оплатити його пізніше. Розклад також є на сайті.


Люблін: місто щирості


Польща - ласий шматочок для туристів. Тому багато міст в ній «заточені» саме під туристичну індустрію. У той час як Люблін зберігає щирий, природний польський колорит.

Якщо вірити, що у кожного міста є душа, то душа Любліна борсається між Старим Містом і Майданеком - пам'яттю про національну трагедію. Після відвідин останнього Старе місто огорне вас заспокійливою атмосферою і змусить задуматися про вічне. Люблін - це місто контрастів і атмосфери. Тут ви можете проїхатися на історичних польських трамваях і помилуватися Коронним Трибуналом, Краківською брамою, Кафедральним собором. Якщо ви потрапите в Люблін навесні, не пропустіть нагоду помилуватися чудовим цвітінням місцевого ботанічного саду. Тут безліч парків для прогулянок і музеїв, так що нудьгувати точно не доведеться. Рейс Дрогобич-Люблін з найкращими для вас умовами чекає на нашому сайті.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок