НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Івано-Франківськ-Ельблонг


Як подорожувати бюджетно? Кращим варіантом буде автобус: це доступний, сучасний і комфортабельний транспорт. На сайті «East West Eurolines» ви можете купити квитки на зручний рейс всього за пару хвилин.
 

Автобус Івано-Франківськ-Ельблонг

 
На сайті ви зможете подивитися розклад рейсів Івано-Франківськ-Ельблонг. Там ви знайдете графік поїздок, ціни на квитки і можливі знижки. Ознайомтеся з нашою програмою лояльності - з нею ви зможете економити на поїздках до 25%. Квиток можна спочатку забронювати безкоштовно, а можна відразу сплатити будь-яким зручним для вас способом. Він буде висланий вам на електронну пошту. Завантажте його, роздрукуйте - і вирушайте в дорогу.
 

Чудовий Ельблонг

 
Ельблонг, місто на півночі Польщі, незаслужено обходять своєю увагою туристи. Але ж тут збереглася давня архітектура часів хрестоносців. Саме вони в 13 столітті заснували Ельблонг, набудувавши в ньому костелів. «Привітом з минулого» є також напівзруйнований міський замок, кафедральний собор святого Миколая і Ярмаркові ворота із залишками середньовічних міських укріплень. Дізнайтеся трохи краще історію міста у місцевому музеї - там збереглися унікальні експонати. Подивитися на житлові будинки минулого ви можете на вулиці Святого Духа, а розслабитися - в місцевих пабах, де вам обов'язково запропонують зварене в Ельблонзі пиво Żywiec.
 
Інші пам'ятки міста:

Помилка

Ок
Відміна
Ок