НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Київ-Франкфурт-на-Майні

 
Приємна поїздка залежить від перевізника, якого ви обираєте.
East West Eurolines - перевізник із багаторічним стажем роботи на ринку автоперевезень. У нас ви можете купити квиток на сучасний комфортабельний автобус, який з вітерцем доставить вас до місця призначення.
 

Автобус Київ-Франкфурт-на-Майні


Наш транспорт регулярно проходить техконтроль, тому в наших автобусах справні кондиціонери, завжди доступний бездротовий Інтернет та інші необхідні в поїздці зручності. Поруч з розкладом рейсів на сайті ewe.ua вказані ціни квитків. За маршрутом Київ-Франкфурт-на-Майні ви напевно знайдете відповідний варіант. Ви можете попередньо забронювати безкоштовно квиток, і вже потім сплатити його будь-яким зручним вам способом.
 

Франкфурт на Майні

 
Франкфурт-на-Майні - один з найбільших фінансових центрів світу! Закономірно, тут знаходиться величезна кількість університетів, після закінчення яких можна влаштуватися на роботу у хорошу фірму. Франкфурт-на-Майні - один з двадцяти так званих альфа-міст, лідерів планети за впливом на економіку. І цю роль Франкфурт-на-Майні грав практично завжди. У давнину він був значимою переправою через Рейн, і завдяки цьому з Середньовіччя тут був хороший товарообіг. Місто росло, залучаючи банкірів і фінансові потоки, і намагаючись тримати нейтралітет у війнах, щоб не втратити нажитий добробут. Тому у Франкфурті ви можете побачити незаймані стародавні будівлі періоду Священної Римської імперії. Яскравими пам'ятками міста вважаються собор святого Варфоломія і стара Опера.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок