НАШІ РЕЙСИ

Причорноморський рейс Краків-Миколаїв


Як і більшість міст українського Причорномор'я, Миколаїв відносно молодий. Однак він встиг залишити помітний слід в історії країни, і продовжує залишатися важливим економічним центром саме завдяки своїй близькості до моря. З точки зору туризму він вигідно розташовується: звідси легко дістатися автобусом до пам'яток Очакова, а також до Херсона та Одеси.
 

Автобус Краків-Миколаїв


Насолоджуючись перебуванням в Кракові, зовсім не обов'язково поспішати на вокзал, щоб купити квитки на обраний автобус. Набагато простіше звернутися до онлайн-розкладу нашої компанії East West Eurolines. З огляду на популярність напрямку і велике число рейсів, вам досить вибрати з них такий, що влаштовує за часом і датою, і забронювати безкоштовно місця.
 

Екскурс до Миколаєва

 
Місто, засноване поблизу гирла Південного Бугу в 1789 р., довгий час залишалося закритим. Воно виросло з потьомкінської верфі в період російсько-турецької війни, а назване на честь Миколи Чудотворця - покровителя моряків. Роком раніше в день цього святого за активного сприяння Дніпровської козацької флотилії була взята Очаківська фортеця.

Найціннішою архітектурною пам'яткою того часу є особняк, де квартирує командувач військово-морським штабом. У наші дні в залах особняка можна ознайомитися з історією суднобудування. Тут представлені всі кораблі, що раніше сходили з миколаївських стапелів.

У 1862 році при новому губернаторові було дозволено будівництво комерційного порту. З цього часу місце перетворюється на найважливіший торговий і транспортний вузол. Стає більш різноманітним і національний склад, а в числі культових будівель з'являється насичена псевдоготичним декором кірха і червоно-цегляний костел св. Йосипа. Останній зведений під впливом готичного і романського стилів. До сторіччя від дня його заснування у його стіни повернули органну музику.

Справжнім скарбом і предметом гордості для городян можна вважати художній музей ім. Верещагіна, де знаходиться найбільша колекція картин знаменитого художника-баталіста. Незважаючи на безліч негараздів минулого століття, їй вдалося не тільки не канути в небуття, але й істотно збагатитися пожертвами меценатів.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок