Напрям: Краків - Вінниця (24 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Краків Вінниця

20:20

відправлення

14 год 40 хв
час у подорожі
12:00

прибуття

9

вільних

Краків Вінниця

20:20

відправлення

15 год 00 хв
час у подорожі
12:20

прибуття

9

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Рейс Краків-Вінниця

 
Загальнопоширена думка, що Вінниця – цукрова столиця України. Однак це не тільки економічно розвинений центр. Місто, що розкинулося на берегах Південного Бугу, відоме з часів Київської Русі, знамените численними знаменитими уродженцями, приваблює чимало туристів на музичні фестивалі, а також цікаве унікальною архітектурою і низкою пам'яток.
 

Швидкий спосіб забронювати безкоштовно місця в автобусі


Мандрівникові XXI століття набагато простіше купити квитки Краків-Вінниця в Інтернеті, навіть не витрачаючи часу на поїздку на вокзал. У компанії East West Eurolines багатий досвід в пасажирських перевезеннях по Україні та до Європи. Наші автобуси курсують своєчасно без відхилень від декларованого розкладу рейсів, поєднуючи найрізноманітніші точки Європи. Вам залишається тільки обрати оптимальний за часом і вартістю рейс.
 

Вінниця

 
З давніх-давен, будучи серцем Поділля, Вінниця століттями лежала на стику інтересів різних конфесій. З XVII століття збереглися останки кріпосних стін «Мури», зведених колись ченцями для захисту монастирів від татарських набігів. Значні суми на католицькі споруди виділяли польські магнати Калиновські.

У 1746 році на місці, де осіли, згідно з переказами, ченці Печерської пустелі, що втекли від монголо-татар, в оригінальній манері тутешніх зодчих була побудована Микільська православна церква. Незабаром, з розділом Польщі, території увійшли до складу Російської імперії, а після і Радянського Союзу. Це відбилося на долі храмової архітектури - багато храмів були знищені. Цікава в цьому розрізі доля Спасо-Преображенського храму. Спочатку це був костел і усипальниця мецената Грохольського. За радянських часів храму вдалося вціліти завдяки переобладнанню на Будинок органної музики. В наші дні його повернули віруючим, а орган перенесли до капуцинського храму Діви Ангельської, все більш популярний у органістів з різних регіонів.

Вінницький історичний центр зобов'язаний своєю ново-бароковою і модерністською архітектурою колишньому єврейському кварталу, що тут колись знаходився. Поки всі симпатії приїжджих не зібрав фонтан на воді «Рошен», візитною карткою міста залишався готель «Савой». Він привертає увагу своїм незвичайним фасадом, а про його роль в українській історії знавці можуть розповісти чимало цікавих легенд

Помилка

Ок
Відміна
Ок