Напрям: Львів - Кельн (26 лютого)

Маршрут Час Місця Ціна

Львів Кельн

14:00

відправлення

25 год 25 хв
час у подорожі
14:25

прибуття

11

вільних

Львів Кельн

14:00

відправлення

25 год 25 хв
час у подорожі
14:25

прибуття

0

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Дешевий туристичний транспорт


Туристи в усьому світі віддають перевагу автобусу. Тільки цей вид транспорту має такі переваги: ​​дешеві квитки, рейси до різних країн і комфортабельні умови.
 

Як купити квиток на автобус Львів - Кельн


Щоб поїздка за кордон пройшла на вищому рівні, скористайтеся послугами компанії «East West Eurolines». Нам довіряє безліч клієнтів. Адже ми надаємо тільки якісний сервіс за найдоступнішою ціною. У нас є сайт, де можна в будь-який час купити автобусні квитки Львів - Кельн, а також знайти рейси до різних європейських країн. У компанії працюють професіонали своєї справи. Обов'язково телефонуйте до контакт-центру для консультацій. Наш співробітник з радістю підбере зручний розклад. Вам варто забронювати безкоштовно квитки, якщо ви плануєте поїздку заздалегідь. Пасажиру знадобиться внести свої дані, а потім сплатити замовлення одним із способів. Пройдіть реєстрацію на порталі. Вона надасть можливість відстежувати замовлення і бути в курсі всіх акцій. Розглянемо переваги, за яких варто купити квиток на автобус Львів - Кельн на сайті «East West Eurolines»:

 
Кельн


Кельн - одне з найбільших міст Німеччини. Тут активно розвивається економіка і наука. Туристи їдуть до Кельну, щоб помилуватися прекрасними пам'ятниками архітектури. У місті є безліч музеїв, експонати яких оповідають про його історичне минуле і сьогодення. Вкажемо найпопулярніші пам'ятки: музей шоколаду, музей Людвіга, зоопарк, церква Святого Мартіна, Кельнський собор.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок