НАШІ РЕЙСИ

Рейс для шукачів пригод Моршин-Оструда

Невелике містечко, яке загубилося на північному сході Польщі, набирає популярність за рахунок мальовничих Мазурських озер і музичних подій, що проводяться на їх берегах, в числі яких прибалтійський фестиваль реггі. Романтика далеких мандрівок і не зіпсованих урбанізацією пейзажів приваблює сюди гостей з усієї Європи, серед яких все частіше можна зустріти і наших співвітчизників.

Простий спосіб знайти автобус Моршин-Оструда

Наявність прямого, без пересадок, рейсу в розкладі вирішує проблему вибору маршруту для більшості туристів. Наша компанія має досить розгалужену мережу європейських маршрутів, щоб впоратися з подібним завданням. Знайти підходящий за часом і пунктом призначення автобус на нашому сайті, тут же купити квитки або заздалегідь їх забронювати безкоштовно легко і просто.

Краса Оструди

Болотисті землі Мазовії в XIII столітті стали здобутком тевтонських лицарів, що побудували тут перші дерев'яні укріплення. До середини XIV століття Острудський замок вже був зведений в камені, а навколо нього розташувалася система костелів-фортець, частина з яких благополучно дожила до наших днів. Їх строгі готичні фасади поклали початок архітектурній традиції тутешнього містобудування, порушувати яку не наважуються і в наш час. Будинки XIX століття успадковували прибалтійську неоготичну стилістику, поповнивши собою своєрідний історичний заповідник.

Трохи похмуре враження створює вежа Бісмарка, споруджена в пам'ять про Бісмарка, ключову фігуру в історії Німецької імперії рубежу XIX-XX ст. Втім, значно більше туристичне і практичне значення має Ельблонзький канал, хитромудрі відгалуження якого з'єднали розкидані по величезній території озера з Віслинською затокою. Водна артерія в основному служить місцем для захопливих прогулянок на пасажирських судах. Завдяки п'яти фунікулерним підйомникам вона являє собою диво інженерної думки: підйомники перетягують кораблі в гору, і таким чином вирішують проблему перепаду висот, перед якою виявилися безсилі шлюзи.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок