НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Одеса-Кельн


Автобус - кращий варіант для бюджетної поїздки до іншої країни. Подорожуючи таким чином, ви значно заощадите кошти і отримаєте багато яскравих вражень. Тут ви можете купити квиток на автобус Одеса-Кельн всього за пару хвилин, підібравши найбільш зручний рейс.
 

Автобус Одеса-Кельн

 
Ми пропонуємо вам поїздку на сучасних автобусах туристичного класу: в салоні кондиціонери, бездротовий інтернет в салоні, електрика і туалети. У розкладі рейсів Одеса-Кельн ви дізнаєтеся про всі деталі поїздки, в тому числі про акції і знижки. Місце в салоні можна попередньо забронювати безкоштовно. Оплата проводиться будь-яким зручним вам способом. Після оплати квиток буде висланий вам на пошту - не забудьте його роздрукувати перед поїздкою до Німеччини.
 


Кельн


 
Кельн - одне з найстаріших міст Німеччини, засноване древніми римлянами в 38 році до нашої ери. Однак археологи стверджують, що ще 5 000 років тому на цьому місці були древні кельтські поселення. У Кельні збереглися численні середньовічні укріплення та інші зразки старовинної архітектури.
 
Особливої уваги вартий Кельнський собор, дивом уцілілий при бомбардуваннях під час Другої світової. До речі, весь історичний центр міста був тоді зруйнований, але педантичні німці відновили все так, як було. Також рекомендуємо подивитися:

Помилка

Ок
Відміна
Ок