НАШІ РЕЙСИ

Місто-мрія Франкфурт-на-Майні


Франкфурт-на-Майні знаменитий не тільки своєю фондовою біржею, найбільшим автосалоном в світі, атмосферою, але і тим, що тут Гете написав кілька творів, і навіть почав роботу над «Фаустом».


Автобус Рівне - Франкфурт-на-Майні


У Франкфурті-на-Майні вас чекає багато дивовижних відкриттів і неймовірних речей, так що морально готуватися до поїздки потрібно вже зараз. Наприклад, обравши і придбавши автобусний квиток Рівне - Франкфурт-на-Майні.

Ви можете дізнатися розклад рейсів на сайті. Тут же вам доступна інформація про ціни, акції та знижки. Обирайте зручний вам рейс Рівне - Франкфурт-на-Майні і купуйте квиток. Ви можете забронювати безкоштовно квиток і викупити його пізніше, протягом терміну резерву. Головне - що є бажання відправитися до міста, де здійснюються мрії.


Що вас чекає


Будинок Гете за адресою Großer Hirschgraben 23 був ретельно відновлений, з точністю до міліметра. Поруч з будинком письменника знаходиться присвячений йому музей.

У Франкфурті-на-Майні ви побачите хмарочоси - в інших містах Німеччини їх немає, і існуючий з середньовіччя виставковий центр автосалону. Тільки на місці можна зрозуміти, чому 2 з 10 світових банків знаходяться саме тут, і чому Франкфуртська біржа настільки популярна.

Франкфурт - місто культури. У місцевої Старої опери непроста історія, як і в письменників і поетів, життя яких переплелося з містом. Франкфурт виділив для своїх музеїв цілу набережну, ви обов'язково знайдете музей до душі. Підкріпіть духовну їжу звичайною: спробуйте місцеві кулінарні вироби та яблучне вино.

У Франкфурті коронували імператорів і обирали королів. Символи імперської влади тепер зберігаються в Історичному музеї: корона, держава, скіпетр, а також «Імперський судебник» 1356 року, за яким судили майже 500 років.

Франкфурт - це колиска історії. Прогуляйтеся містом, і ви зрозумієте, як багато бачило воно епох.

Щасливої ​​дороги!
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок