НАШІ РЕЙСИ

Важливість води для Гамбурга


Гамбург - це не тільки блиск вогнів Репербан, дух свободи, символ еміграції. Це торговий порт, через який відправляються тисячі вантажів щодня. Тут важко працюють і завзято відпочивають. Приїжджайте до Гамбурга, щоб скуштувати всіх принад місцевого життя.


Автобус Рівне - Гамбург: вартість квитка


Між Рівне і Гамбургом трохи більше тисячі кілометрів - 1337. Цю відстань зручно подолати на автобусі. Кондиціонер, відкидні спинки у крісел і WiFi скрасять вашу поїздку, і ви зможете планувати час у Гамбурзі в своє задоволення.

Подивитися розклад рейсів на Гамбург можна за пару кліків. Відкривайте сайт, обирайте дату рейсу Рівне - Гамбург і визначайтеся. Якщо ви в роздумах, можете забронювати безкоштовно квиток на автобус. Це зручно і абсолютно безкоштовно. Потрібно тільки не забути його вчасно оплатити.

Якщо переживаєте, що забудете, купуйте квиток вже зараз. Сплатити його ви можете декількома способами, не виходячи з дому. Ніколи ще не було так просто купити квиток на автобус!


Набережна Гамбурга


Гамбург - портове місто з довгою історією. Навіть зараз це настільки сучасний центр перевезень по морю, що в порту виділили всього два місця для несправних судів, і безліч стоянок - для екскурсійних катерів. Якщо ви бажаєте дійсно побачити Гамбург, вирушайте в порт, візьміть екскурсію на катері і насолоджуйтеся міськими видами.

Поруч з портом ви знайдете Музей еміграції - унікальний комплекс, що в подробицях розповідає про переселенців у Новий Світ. Мільйони людей відправлялися з порту Гамбурга в пошуках кращої долі, і мільйони ж прибували сюди.

Прогулюючись набережною міста, не пропустіть нагоди побачити унікальний тунель під Ельбою. 426 метрів завдовжки, побудований 100 років тому, він досі функціонує. Прогуляйтеся цим тунелем: для пішоходів і велосипедистів вхід безкоштовний, а враження - незабутні.

Вперед, за новими враженнями – в Гамбург!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок