НАШІ РЕЙСИ

Рейс Рівне - Єленя-Гура

 
Невелике курортне містечко Єленя-Гура приваблює туристів з усієї Європи, і в тому числі з України. Причин тому декілька. Поєднання мальовничого оточення і місцевих пам'яток, що добре зберіглися. Розвинена інфраструктура. Безліч культурних подій на протязі всього року. Побувавши тут одного разу, неодмінно захочеться повернутися знову. Тому автобус Рівне - Єленя-Гура стане вам в нагоді не раз.
 

Автобус Рівне - Єленя-Гура

 
Дослідити розклад рейсів набагато зручніше в інтернеті. Перевезення пасажирів здійснюють багато компаній, але варто обрати надійного перевізника. На сайті нашої компанії East West Eurolines легко обрати автобус, який повезе вас у потрібному напрямку, з доступною ціною квитка і зручним графіком. У нас на сайті ви можете купити квиток або забронювати безкоштовно свої місця з відстроченою оплатою.
 

Цілий світ в одній долині

 
Вперше назва Оленяча Гора згадується в хроніках близько 900 років тому. З тих пір цей район Нижньої Сілезії встиг побувати в руках поляків, чехів, австрійців, пруссаків. Базиліка Еразма і Панкратія - покровителя міста - надбала нинішніх готичних рис в XV в. Всередині, окрім розкішного вівтаря XVIII століття, знаходиться раритетний орган того ж часу, роботи італійського майстра Каспаріні. Конкурси органістів проходять тут кожної осені.

Барокова євангельська церква святого Хреста була побудована в 1718 році, в якості виконання Габсбургами компромісних зобов'язань перед протестантами після релігійних війн. Зразком при зведенні будівлі послужила стокгольмська кірха св. Катерини. З протестантських храмів до наших днів вціліла Воянівська вежа з воротами, перебудована після краху 1480 року, і доповнена годинником і куполом.

Найбільш привабливий для приїжджих напівзруйнований блискавкою в 1675 році замок Хойник, що примостився на скелі за містом. Сюди стікаються шанувальники середньовіччя з усього Євросоюзу. Однак незрівнянні гористі ландшафти підходять не тільки для лицарських турнірів. Ці місця ідеальні для любителів велотреків, пішого туризму та гірськолижного спорту.
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок