НАШІ РЕЙСИ

Захоплива подорож Рівне-Люблін

Люблін - поки не дуже улюблене туристами місто, а даремно. Відстань від Рівного до нього невелика і відкритість кордонів дозволяє долати його швидше. Саме місто із старовинною бруківкою і архітектурою люблінського ренесансу створює романтичну атмосферу. Можливо, тому культурно-масові заходи тут йдуть один за одним на протязі всього року.

Купити квитки за кілька хвилин

У XXI столітті сервіс пасажирських автоперевезень став набагато ближче. Не варто товпитися біля розкладу на автовокзалі. Досить зайти на сайт нашої компанії, автобуси якої курсують майже всією Європою, забронювати безкоштовно рейс Рівне-Люблін на обрану дату, і в потрібний час ви вже будете насолоджуватися дорогою в комфортабельному салоні автобуса, в передчутті зустрічі з одним із найпрекрасніших польських міст.

На люблінських вуличках

Найбільш відоме це місто історичним з'їздом 1569 року і проголошенням унії Польщі та Литовського Князівства. У залах Королівського замку проходили легендарні переговори. Звичайно, автентичні будівлі тієї епохи не збереглися після воєн і вторгнень, і їх заново відбудували в 1824-1926 рр. Після цього аж до 1954 року приміщення служили в'язницею абсолютно різним режимам, поки не було прийнято рішення організувати музей.

Найцінніші частини комплексу - суворий фортечний донжон і готична каплиця XIII-XIV століть. Цікаво, що настінні розписи в останній виконані за православними канонами російським живописцем Андрієм із Західної України. У період Другої світової в Любліні розташовувався один з найбільших таборів смерті, що після звільнення став меморіалом «Майданек».

Люблін часто називають столицею фестивалів: тут грають рок, джаз, фолк, співають популярні пісні, проводять танцювальні конкурси та ярмарки в середньовічному стилі, кінофестивалі, карнавали арт-майстрів, виставки сучасного мистецтва та багато іншого. Однією з найвідоміших локацій є Галерея «Лабіринт», де виставляються художники сучасності.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок