НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Стрий - Катовіце


Для подорожі Катовіце оберіть в якості транспорту автобус компанії «East West Eurolines». Ми подбаємо про комфортабельність вашої поїздки. Купити квитки ви можете на цьому сайті всього за пару хвилин.
 

Автобус Стрий - Катовіце

 
На нашому сайті ewe.ua ви зможете знайти всю необхідну вам інформацію: ціни на квитки, розклад рейсів, актуальні акції та знижки, а також інфо про нашу програму лояльності.
 
Ми пропонуємо сучасний туристичний транспорт, з кондиціонерами і бездротовим Інтернетом. Він регулярно перевіряється на справність, тому вас чекає приємна і безпечна поїздка.
 
Ви можете як спочатку забронювати безкоштовно квиток, так і відразу його сплатити зручним для вас способом. Отриманий на електронну пошту квиток роздрукуйте і пред'явіть водієві.
 

Катовіце

 
Катовіце - великий промисловий центр Верхньої Сілезії, з розвиненою металургійною і вугледобувної промисловістю, а також значимий транспортний вузол - в 30 км від міста знаходиться міжнародний аеропорт, а сам Катовіце пов'язаний з іншими Сілезького містами великої трамвайної мережею.
 
У Катовіце проводиться щорічний кіберспортивний фестиваль, куди їдуть геймери зі всієї Європи. Однак і звичайним туристам буде цікаво подивитися на це місто з незвичайною еклектичною архітектурою. Рекомендуємо відвідати спортивний центр «Сподек», велику синагогу і парашутну вишку.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок