НАШІ РЕЙСИ

Їдемо зі Стрия до Праги

Поїхали за маршрутом Стрий-Прага! Компанія «East West Eurolines» дає вам можливість легко купити квитки на комфортабельні автобуси і відправитися у на диво приємну подорож!

Автобус Стрий-Прага

Офіційний сайт компанії «East West Eurolines» надасть вам можливість вивчити розклад рейсів Стрий-Прага і фотографії автобусів. Вас чекає туристичний транспорт з кондиціонерами, бездротовим Інтернетом та іншими зручностями.
 
Ви можете забронювати безкоштовно або відразу купити квиток. Оплатити ви можете будь-яким зручним способом. Ми пропонуємо як онлайн, так і офлайн-способи оплати. Після оплати не забудьте неодмінно роздрукувати квиток, який отримаєте на свою адресу електронної пошти.

Подорож до Праги

Прага здавна вважалася містом королів і магів, алхіміків і спіритистів. Однак зараз місто славиться зовсім не цим, а своєю чудовою архітектурою, яка збереглася з часів середньовіччя.
 
Обов'язково відвідайте колишню фортецю в Верхньому місті, де зараз розташований музейний комплекс. А потім спустіться в центр міста і зайдіть в будь-який ресторан, щоб пригоститися чудовою чеською кухнею. Підійміться на оглядову вежу, щоб оцінити прекрасний вид на Влтаву, і завітайте до музею алхімії, щоб зануритися в атмосферу чародійства.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок