НАШІ РЕЙСИ

Місто музеїв і математики

Брауншвейг - маленьке, але дуже горде місто, що стало батьківщиною для багатьох відомих особистостей. І не тільки для них. Подивимося, що пропонує Брауншвейг сьогодні?

Автобус Тернопіль - Брауншвейг: ціна квитка

Оцінити всю красу Брауншвейга, його архітектуру, атмосферу, людей, їжу можна тільки на місці, тому пропонуємо вам здійснити вояж Тернопіль - Брауншвейг на автобусі. Обрати самостійно автобусний рейс до Брауншвейга набагато легше, ніж шукати турбюро, що пропонує відправлення саме з Тернополя.

Обираючи автобус Тернопіль - Брауншвейг, ви робите ставку на більш економічно вигідний і швидкий транспорт. Заощаджені гроші завжди можна витратити безпосередньо в Брауншвейзі. Також самостійна поїздка гарантує вам вибір зручної саме вам дати. До того ж, ви можете безкоштовно забронювати квиток і, якщо щось трапиться, завжди скасувати бронь або викупити її.

Дивіться розклад автобусів на сайті і обирайте! Немає нічого складного в тому, щоб купити квиток до Брауншвейга онлайн!

Знамениті люди Брауншвейга

У цьому місті відбувалося стільки чудових подій, народилося стільки талановитих людей, що всіх і не згадаєш. Не забудьте замовити екскурсію Брауншвейгом, ви не пошкодуєте.

Історія знаменитих людей міста починається з Тіля Уленшпігеля, графа Бруно II, Генріха Лева. Тут жили такі великі люди, як математик Карл Фрідріх Гаус, засновник алгебри Ріхард Дедекінд. Тут грав скрипаль Людвіг Шпор, створив музику до «Лілі Марлен» Норберт Шульце. Саме в цьому місті побачив світ текст пісні Das Lied der Deutschen, майбутній гімн Веймарської республіки, що виконувався при Третьому рейху, був заборонений, а потім знову залунав у ФРН.

Сліди діяльності цих великих людей ви легко можете знайти в місті. Хтось залишив після себе помітний Кафедральний Собор - місце паломництва для християн з усього світу, а хтось - смачну випічку у формі сов і мавп.

Бажаєте дізнатися, хто ще приніс славу цьому місту? Приїжджайте! 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок