Напрям: Тернопіль - Краків (25 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Тернопіль Краків

11:15

відправлення

10 год 45 хв
час у подорожі
21:00

прибуття

2

вільних

Тернопіль Краків

18:40

відправлення

10 год 10 хв
час у подорожі
03:50

прибуття

8

вільних

Тернопіль Краків

16:15

відправлення

8 год 55 хв
час у подорожі
00:10

прибуття

10

вільних

Тернопіль Краків

11:15

відправлення

10 год 45 хв
час у подорожі
21:00

прибуття

5

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Тернопіль-Краків


Подорож маршрутом Тернопіль-Краків обов'язково буде вдалою, якщо серйозно поставитися до вибору перевізника. Сучасні туристичні автобуси і максимум комфорту ви знайдете у нас, «East West Eurolines».
 

Автобус Тернопіль-Краків


Наші автобуси регулярно проходять технічний контроль, що гарантує безпечну і легку поїздку. У салоні є інтернет, кондиціонери, туалет та інші зручності. Завітавши до розділу «Фотографії» на сайті, ви переконаєтеся в якості наших послуг.
 
Як купити квиток? Вкажіть в пошуковому вікні, що потрібен вам саме маршрут Тернопіль-Краків, і вивчіть розклад рейсів, що з'явиться, і деталі поїздки. Ви можете попередньо забронювати безкоштовно квиток, а можете сплатити відразу зручним для вас способом. Після оплати ми надішлемо вам електронну версію квитка, яку вам потрібно роздрукувати.
 

Краків

 
У Кракові дуже гарно. Це стародавнє місто, яке може подарувати своїм відвідувачам захват від споглядання замків, веж і старовинних будівель. Кажуть, тут під Вавельським замком спить дракон. І тому всюди продаються маленькі дракончики. Та й сам Краків здається немов містом з середньовічної казки про королів, лицарів і драконів.
 
Багатий історичними пам'ятниками центр Кракова занесений до Списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а саме місто нині вважається культурною столицею Європи.
 
Популярний туристичний маршрут Королівська дорога об'єднує безліч пам'яток. Прогулявшись Старим містом, ви зможете оцінити красу старовинної архітектури Кракова. Відпочити від міського шуму можна на Краківському лузі. Рекомендуємо також відвідати:

Помилка

Ок
Відміна
Ок