НАШІ РЕЙСИ

Рейс Тернопіль-Оструда: доїдемо в комфорті і свіжості


Маршрут Тернопіль-Оструда займає не одну годину. Ви відчуєте себе затишно і комфортно в дорозі, якщо довіритесь компанії East West Eurolines. Наш перевізник по праву вважається самим благонадійним і ефективним в Україні. Купити квиток прямо на сайті - все, що від вас вимагається. За решту подбаємо ми.


Автобус Тернопіль-Оструда: враження починаються з транспорту


Ви зробили правильний вибір, опинившись на нашому сайті. Тут ви маєте можливість забронювати безкоштовно і купити квиток абсолютно на будь-які рейси - внутрішні, міжміські та міжнародні, включаючи маршрут Тернопіль-Оструда.

Кожен автобус - як маленька квартирка, де ви можете розслабитися і насолодитися дорогою. На борту автобуса вас чекають всі умови для комфортного перебування в дорозі. Свіжість повітря і оптимальна температура підтримуються за рахунок кондиціонера. Пасажирські сидіння спроектовані так, щоб сидяче положення вас не втомлювало, а навпаки, розслаблювало. Зручні відкидні спинки і тактильно приємна оббивка. Якщо в дорозі «сів» телефон або інший гаджет - ви легко підзарядите його від справної розетки біля вашого крісла. Ви отримаєте безкоштовний доступ до високошвидкісного Wi-Fi від власної точки доступу в автобусі. В автобусах є туалети.

Зручний розклад, регулярні рейси, завжди ідеально справний транспорт і ввічливий компетентний персонал - все для пасажирів. Компанія дбає про вас і бажає щасливої ​​дороги за будь-яким з обраних вами напрямків.


Оструда: дотик історії


Кам'яний замок у місті Оструда обов'язковий до відвідин. Його будівництво датується 1393 роком і зберігає неповторну історичну енергетику. 12 готичних замків міста не обійти за 1 день. Завдяки чудовим паркам і мальовничим озерам Оструда стала місцем відпочинку самого Наполеона Бонапарта після битви під Пройсіш-ЕЛАУ (1807г). Від'їхавши недалеко від Оструди, ви зможете погуляти по місцях проведення великої Грюнвальдської битви - тут до сих пір проходять фестивалі реконструкторів і «ролевиків». Навколо міста рекордна кількість заповідників, в тому числі Rezerwat przyrody «Rzeka Drwęca» і заповідник Таборскі, з 230-літніми соснами. На території Оструди у вас не виникне питань, де погуляти і що подивитися - численні пам'ятки ніби самі біжать вам назустріч.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок