Напрям: Тернопіль - Прага (24 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Тернопіль Прага

11:15

відправлення

20 год 45 хв
час у подорожі
07:00

прибуття

5

вільних

Тернопіль Прага

11:15

відправлення

20 год 45 хв
час у подорожі
07:00

прибуття

6

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Тернопіль - Прага

 
Маршрут Тернопіль-Прага - не такий вже й короткий, але є можливість отримати задоволення від цієї поїздки. Для цього просто потрібно купити квиток на автобус компанії «East West Eurolines».
 

Автобус Тернопіль-Прага

 
В наших автобусах кондиціоновані салони, бездротовий Інтернет, зручні розкладні крісла та інші зручності. Завдяки своєчасним перевіркам наш транспорт завжди у відмінному стані, тому поїздка буде приємною і безпроблемною.
 
На сайті ewe.ua ви побачите розклад рейсів, ціни на квитки і інформацію про акції та програми лояльності. Використовуючи всі ці дані, ви зможете зробити оптимальний вибір.
 
Ви можете спочатку забронювати безкоштовно квиток, а можете і відразу оформити покупку. Після оплати ви отримаєте проїзний документ на електронну пошту. Роздрукуйте його, і можна їхати.
 

Чарівна Прага

 
Прага чекає всіх туристів, спраглих до нових вражень, і романтиків, які бажають поринути в таємничу, казкову атмосферу готики і ренесансу. Це місто вважається одним з найкрасивіших в Європі, і цілком заслужено. Оцінити красу Праги з висоти пташиного польоту ви зможете з оглядового майданчика Вишеградської фортеці. Вона розташована на високому пагорбі, і звідти відкривається приголомшливий вид на Влтаву і обидва береги Праги.
 
Обов'язково вивчіть список празьких музеїв - цікавіше ви ніде не знайдете. Під час прогулянки містом не шкодуйте грошей на місцеві ресторанчики - в багатьох з них вам запропонують традиційні чеські страви часів Середньовіччя.
 
Про архітектурні пам'ятки ви точно чули, проте все ж наведемо список найпопулярніших туристичних місць:
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок