Напрям: Тернопіль - Варшава (23 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Тернопіль Варшава

13:25

відправлення

11 год 5 хв
час у подорожі
23:30

прибуття

19

вільних

Тернопіль Варшава

10:50

відправлення

14 год 35 хв
час у подорожі
00:25

прибуття

5

вільних

Тернопіль Варшава

13:25

відправлення

11 год 00 хв
час у подорожі
23:25

прибуття

17

вільних

Тернопіль Варшава

14:50

відправлення

12 год 00 хв
час у подорожі
01:50

прибуття

9

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Подорожуємо з задоволенням

 
Як за короткий проміжок часу побачити максимум пам'яток? У цьому допоможе автобус. Його маршрут часто пролягає через декілька країн. Тому ви насолодитеся їх красою, не покидаючи салон і не переплачуючи гроші за квиток.

Автобус Тернопіль-Варшава: де знайти перевізника

Не витрачайте час на пошуки сервісів для покупки і бронювання квитків. Скористайтеся послугами компанії «East West Eurolines». Вона займається перевезенням пасажирів всередині країни і за її межами. На сайті компанії представлені популярні маршрути по самих доступних цінах. Щоб відвідати столицю Польщі, досить купити квиток на автобус Тернопіль-Варшава на нашому сайті. Тут ви знайдете розклад автобусу і зможете забронювати безкоштовно квитки на рейси. З нами подорожі стають доступнішими, адже наша компанія пропонує знижки на квитки. Таким чином, ви можете відправитися в поїздку всією сім'єю. Для вирішення всіх питань і спірних моментів, зверніться до контакт-центру. Менеджер допоможе підібрати розклад  автобуса Тернопіль-Варшава, пояснить, як сплатити замовлення. Чому ж варто купити квиток на сайті компанії «East West Eurolines»:

Місто романтики і давньої історії

Якщо ви любите гуляти затишними вуличками і мальовничими набережними, тоді рушайте до столиці Польщі Варшави. Незважаючи на руйнування, які принесла Друга світова війна, старовинна частина міста була відновлена. Собор Іоанна Хрестителя і Королівський замок були відтворені за ескізами 17-18 століть. Варшава буде цікава не тільки своєю історичною спадщиною, а й великою кількістю ресторанів з національною кухнею. Побувавши тут, неможливо не спробувати зубрівку, бігос і фляки. Найцікавішими пам'ятками польської столиці є:

Помилка

Ок
Відміна
Ок