НАШІ РЕЙСИ

Найбільш затребуваний туристичний транспорт

 
Досвідчені мандрівники знають, як важливо економити на транспорті. Тому туристи віддають перевагу автобусу. Саме він дозволяє доїхати до пункту призначення швидко і з підвищеним комфортом. А квиток на нього обійдеться набагато дешевше, ніж на літак.
 

Купити квитки на автобус Трускавець-Варшава за низькою ціною

 
Щоб подорожувати швидко і з комфортом, необхідно користуватися послугами тільки перевірених транспортних фірм. Однією з кращих компаній з перевезення пасажирів є «East West Eurolines». Ми багато років працюємо на ринку, і заслужили репутацію відповідального перевізника. Наш автопарк складається з сучасних автобусів, обладнаних відкидними м'якими кріслами, кондиціонером, інтернетом і туалетом. Відвідайте сайт компанії. Тут ви знайдете рейси по Україні та до країн Європи. Щоб купити квиток на автобус Трускавець-Варшава, зайдіть на портал і введіть назви міст відправлення і прибуття в спеціальні поля. Якщо ви вперше їдете до Варшави, скористайтеся послугою зустрічі від нашого партнера в Польщі. За невелику плату вас зустрінуть на автовокзалі, допоможуть з багажем, розкажуть про перші дні перебування в новому місті. При виникненні питань телефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Наш співробітник з радістю пояснить, як забронювати безкоштовно квитки на рейсі, і підбере зручний розклад. Подорожуйте з «East West Eurolines», і ось чому:
 

Варшава

 
Варшава - столиця Польщі, науковий і культурний центр країни. Місто пережило завоювання і руйнування, але зберегло до наших днів безліч пам'ятників історії. Тут знайдуться розваги на будь-який смак. Любителі старовинної архітектури можуть прогулятися по вуличках Старого міста. Для цінителів прекрасного в місті відкрито безліч галерей з прекрасними художніми роботами. Туристи можуть познайомитися зі стравами національної кухні в місцевих кафе і ресторанах. Побувавши у Варшаві, не можна не покуштувати бігос і фляки. Найпопулярнішими визначними пам'ятками є:

Помилка

Ок
Відміна
Ок