НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Умань-Варшава

 
Що головне в підготовці до далекої поїздки? Вибір відповідального перевізника. «East West Eurolines» - компанія з багаторічним досвідом в сфері пасажирських перевезень, і великим автопарком з транспортом європейського і вітчизняного виробництва. На цьому сайті ви можете купити квиток на автобус онлайн, всього за пару хвилин.
 

Автобус Умань-Варшава


Наші автобуси обладнані кондиціонерами, бездротовим доступом до Інтернету і багатьом іншим. Наш транспорт регулярно проходить техогляд, тому на вас чекає приємна і безпечна поїздка.
 
У розкладі рейсів на нашому сайті ewe.ua ви знайдете всю необхідну для поїздки інформацію: ціни на квитки, актуальні акції та знижки.
 
Ви можете спочатку забронювати безкоштовно квиток з тим, щоб сплатити його протягом терміну резерву. Оплата можлива онлайн і оффлайн, за бажанням.
 

Варшава

 
Столиця Польщі - старовинне, але сучасне місто. Варшава була майже повністю знищена під час Другої світової війни, і від історичної її забудови залишилося лише кілька кварталів. У певному сенсі це навіть пішло місту на користь. Відбудований заново в стилі сталінського постампіру центр нагадує одночасно Москву 50-хх і Нью-Йорк 20-хх років. Свого часу Варшава була демонстрацією могутності Радянського Союзу для гостей із Заходу. На сьогоднішній же день вона обзавелася величезною кількістю будинків зі скла і бетону, і виглядає дуже сучасно, будучи одним з найбільших польських економічних, освітніх, промислових і туристичних центрів.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок