Напрям: Умань - Варшава (26 липня)

Маршрут Час Місця Ціна

Умань Варшава

05:55

відправлення

18 год 35 хв
час у подорожі
23:30

прибуття

5

вільних

Умань Варшава

06:50

відправлення

20 год 00 хв
час у подорожі
01:50

прибуття

9

вільних

Умань Варшава

05:55

відправлення

18 год 35 хв
час у подорожі
23:30

прибуття

5

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Автобусний маршрут Умань-Варшава

Варшава - прекрасне місто для першої туристичної поїздки до Польщі. Ви можете туди їхати, і повинні їхати з комфортом! Найбільш економним і в той же час досить комфортним видом транспорту є автобус. При умові, якщо ви знайдете хорошого перевізника.

Автобус Умань - Варшава

Усі рейси, які ви знайдете в нашому розкладі, обслуговуються зручними автобусами. Це означає, що маршрутом Умань - Варшава ви поїдете з Інтернетом, з кондиціонером над сидінням і з відмінним сервісом. Ми, компанія "East West Eurolines", підтримуємо відмінний стан наших автобусів. Ви можете безкоштовно забронювати необхідний квиток на нашому сайті, а потім купити його. Вам запропонують різні способи оплати, серед яких ви зможете легко знайти найбільш зручний для вас спосіб. Вам не потрібно йти на вокзал і стояти в черзі в касах. Квиток в електронній формі ми надішлемо вам електронною поштою, і ви зможете самостійно роздрукувати.

Від Варшави, що була описана відомими письменниками, практично нічого не залишилося. Вона дуже сильно постраждала під час Другої світової війни, і від Старого міста уціліли буквально крихти. Але тим цінніші вони для жителів Варшави, тим ретельніше оберігаються і красивішими здаються, особливо в оточенні громадин сталінського постампіра. Варшава захопить вас так само, як свого часу захопила найвідоміших письменників, поетів та музикантів. Поїдьте – і впевніться в цьому самі! 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок