НАШІ РЕЙСИ

Свобода Гамбурга


Девізом міста є прекрасна фраза: "Libertatem quam peperere maiores digne studeat servare posteritas" ( "Свободу, якої домоглися для нас наші предки, нехай з честю зберігають нащадки"). І Гамбург дійсно вільний. У цьому галасливому багатомільйонному місті кожен знайде свій сорт свободи.


Автобус Житомир - Гамбург: вартість квитка


Дістатися до цієї свободи просто: потрібно всього лише купити квиток на автобус. Чому на автобус? Тому що поїздка Житомир - Гамбург в комфортабельному автобусі - прямий і зручний шлях до вашої мрії. Не розпиляйтеся на дрібниці, зробіть свій вибір, купивши квиток на автобус в Гамбург.

Подивитися розклад рейсів можна на сайті. Тут завжди тільки актуальна інформація і зручні послуги. Наприклад, «забронювати безкоштовно». З цією послугою ви можете відкласти для себе автобусний квиток і оплатити його пізніше. Не забудьте тільки викупити! Адже квиток на автобус Житомир-Гамбург - відмінний шанс зустрітися зі свободою в різних її проявах.


Чудове місто


Гамбург починається з ратуші, на стінах якої і вибитий девіз міста. Нарівні з мюнхенською і бременською, ратуша вважається однією з найкращих в Німеччині. Над містом височить не тільки ратуша, а й церква святого Миколая.

Під час Другої світової війни Гамбург нещадно бомбили, так як він був одним з найбільших портів Європи. Спеціально для Гамбурга навіть була розроблена операція "Гоморра", в результаті якої від бомбардувань і пожеж загинуло 50 тисяч жителів і була зруйнована половина міста. У тому числі і церква святого Миколая. Реставраційні роботи почалися в 1990 році, і в 2005 році був запущений ліфт, що піднімає туристів на оглядовий майданчик. Звідти відкривається чудовий вид на місто - дух захоплює від такої краси.

Втіленням свободи є Репербан - вулиця, слава якої гримить далеко за межами Німеччини. Тут не тільки нічні клуби і бари, що працюють цілодобово і безперервно. Тут театри і вар'єте з блиском їх театральних постановок. Тут кращі коктейлі і найгучніший сміх. Приходьте на Репербан, коли стає темно. Ця вулиця засліпить вас своїми вогнями і покаже все найпотаємніші бажання.

Ласкаво просимо до Гамбурга - вільного міста!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок