Напрям: Житомир - Варшава (23 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Житомир Варшава

08:00

відправлення

17 год 25 хв
час у подорожі
00:25

прибуття

10

вільних

Житомир Варшава

10:15

відправлення

19 год 15 хв
час у подорожі
04:30

прибуття

18

вільних

Житомир Варшава

10:15

відправлення

18 год 45 хв
час у подорожі
04:00

прибуття

18

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Житомир-Варшава

Варшава чекає, адже Польща зовсім поруч! Дуже важливо вибрати хороший транспорт, навіть при не дуже далекій поїздці. За маршрутом Житомир-Варшава вам їхати менше доби, але все ж таки автобус повинен бути комфортабельним. І компанія «East West Eurolines» подбає про це!

Автобус Житомир-Варшава

Рейси від компанії «East West Eurolines» - всі до єдиного - порадують своєчасністю, високим рівнем сервісу і комфортом в дорозі. Ви можете зателефонувати нам і поговорити з нашими співробітниками, а можете просто зайти на сайт і купити квиток онлайн. Там ви побачите розклад, і зможете підібрати як потрібний вам автобус, орієнтуючись на час відправлення і прибуття, так і місце в салоні, на яке квиток можна буде забронювати безкоштовно. А потім залишиться вибрати метод оплати. Можна як заплатити в Інтернеті, так і скористатися терміналом або зробити переказ. Роздрукуйте квиток, який ми надішлемо вам на електронну пошту - і можна вирушати в дорогу.

Їдемо за маршрутом Житомир-Варшава!

Варшава чекає багатьох! Якщо ви плануєте вчитися в європейському вузі і претендувати на європейський диплом - вам до Варшави. Поступити там на навчання цілком реально. До того ж, у багатьох українських ВНЗ є контракти з варшавськими, за якими студенти їздять згідно з програмою обміну.
 
Якщо ви хочете заробляти серйозні гроші - вам теж до Варшави, працювати за трудовим контрактом. Саме у Варшаві безліч робочих місць для українців, і ви отримаєте багато нових можливостей і перспектив завдяки роботі в цьому місті!
 
Якщо ви знайшли відмінний лоу-кост з Варшави далі в Європу - що ж, доїхати туди нескладно завдяки нам. І зможете летіти, немов птах, до незвіданих далей!
 
А якщо вас цікавить саме місто, то вам варто подивитися на сучасний центр Варшави - монументальні будівлі сталінського постампіра, і декілька дивом уцілілих після війни старих вуличок!
 
Навіщо б ви не їхали до Варшави, наша компанія допоможе вам отримати від поїздки максимум задоволення!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок