Напрям: Житомир - Вроцлав (24 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Житомир Вроцлав

10:15

відправлення

19 год 45 хв
час у подорожі
05:00

прибуття

12

вільних

Житомир Вроцлав

14:40

відправлення

18 год 20 хв
час у подорожі
08:00

прибуття

14

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Подорож з Житомира до Вроцлава

Якщо ви плануєте поїздку за маршрутом Житомир-Вроцлав, подумайте про автобус! Якщо купити квиток в компанії «East West Eurolines», то на вас чекає максимум комфорту, зручні за часом відправлення та прибуття рейси, а також просте оформлення замовлення.

Автобус Житомир-Вроцлав

Компанія «East West Eurolines» розробила сайт з ергономічним інтерфейсом. Вам достатньо вказати в пошуковому рядку маршрут Житомир-Вроцлав. Ви відразу побачите розклад, де будуть вказані знижки. Після того, як ви визначитеся з рейсом і зважитеся забронювати безкоштовно квиток на бажане місце, залишиться тільки вибрати спосіб оплати. Чи будете ви платити онлайн, через банк або термінал, ми надішлемо вам на зазначену під час реєстрації пошту електронну версію квитка, яку необхідно роздрукувати.

Їдемо до міста гномів!

Сьогодні у Вроцлаві чимало вихідців з України працюють за трудовим контрактом. А ще багато іноземних студентів, які бажають отримати диплом Європейського Союзу. Часто через Вроцлав літають лоукостами туристи, які таким чином економлять на дорогих авіаквитках. Але і сам Вроцлав вартий уваги мандрівників. Одна з головних визначних пам'яток міста - гноми. У Львові такими можна вважати, зрозуміло, левів, якими прикрашене все місто – зображеннями, скульптурами та навіть дверними ручками. У Вроцлаві таку роль відіграють гноми. До речі, незалежно від мети візиту, дістатися до міста найпростіше автобусом нашої компанії.

Помилка

Ок
Відміна
Ок