Автобусні квитки Чернівці-Вроцлав

Купити квиток Чернівці-Вроцлав раціональніше всього саме на автобус. Адже квиток на автобус Чернівці-Вроцлав дозволяє максимально швидко і економно доїхати до місця! Все ж відстань не такий значна, щоб потрібно було обов'язково летіти на літаку. А на прямуючий за маршрутом Чернівці-Вроцлав автобус вартість квитка дійсно низька, при тому, що автобуси компанії «East West Eurolines» більш ніж комфортабельні! Відкидні спинки сидінь, справні кондиціонери, бездротовий Інтернет... Чому б і не взяти в такому випадку квиток на автобус?

Автобуси Чернівці Вроцлав - подорожуємо з комфортом

На офіційному сайті компанії «East West Eurolines» дуже просто купити квитки на автобус Чернівці-Вроцлав. Ціна квитка буде розрахована прямо в розкладі, як тільки ви вкажете, що вас цікавить маршрут Чернівці-Вроцлав, автобус. Вартість квитка вас приємно порадує - у компанії «East West Eurolines» вона правда невисока! Крім того, існують знижки для пільговиків. А коли ви виберете собі рейс, зможете підібрати ще й місце в салоні автобуса. Квитки можна буде забронювати, а можна буде і викупити відразу. Як інструменти оплати пропонуються система онлайн-платежів «Приват24», будь-який термінал «Приватбанку», платіжна карта або грошовий переказ. Після оплати ви отримаєте від компанії «East West Eurolines» електронний квиток до Вроцлава. Не забудьте його роздрукувати!

Розклад рейсів з Чернівців до Вроцлава

Автобуси з Чернівців відправляються з залізничного автовокзалу, що знаходиться за адресою вул. Гагаріна 38. До Вроцлава регулярні рейси з Чернівців прибувають на автостанцію Вроцлав, вул. Суха 1/11. Відправляються автобуси Чернівці Вроцлав двічі на день в обідню та вечірню пору. Для того, щоб ознайомитись з точним розкладом рейсів скористайтесь формою пошуку, обравши необхідну дату.

Їдемо в чарівне місто Вроцлав!

Вроцлав, згідно загальним переконанням - місто гномів. Гноми у Вроцлаві на кожному кроці: скульптурні чи мальовані - вони прикрашають собою місто. Багато хто приїжджає до Вроцлава і рахує гномів, щоб загадувати бажання - є повір'я, що вони обов'язково здійсняться! Але не тільки туристи їздять подивитися на гномів і помилуватися красивою старою архітектурою. У Вроцлаві дуже багато українців! Хтось приїжджає за трудовим контрактом, щоб кілька років попрацювати у Вроцлаві і повернутися додому «при грошах». Хтось навчається у вузі - диплом будь-якого польського вузу автоматично означає все сертифікати Європейського Союзу, а це - двері в майбутнє! І всіх, хто їде до Вроцлава, ми готові туди доставити максимально швидко і недорого. Чекаємо ваших замовлень!

Популярні рейси

route
Львів-Варшава
Від 800.00 грн
route
Львів - Краків
Від 800.00 грн.
route
Львів-Ряшів
Від 810 грн
route
Львів-Лодзь
Від 1170.00 грн
route
Львів-Познань
Від 1350.00 грн
route
Львів-Гданьск
Від1575.00 грн
route
Варшава - Івано-Франківськ
Від 550.00 грн
route
Варшава - Львів
Від 800.00 грн
route
Вроцлав - Івано-Франківськ
Від 1400.00 грн
route
Вроцлав - Київ
Від 700.00 грн
route
Вроцлав - Львів
Від 1100.00 грн
route
Гданськ - Івано-Франківськ
Від 1650.00 грн
route
Івано-Франківськ - Вроцлав
Від 1200.00 грн
route
Івано-Франківськ - Гданськ
Від 1500.00 грн
route
Київ - Вроцлав
Від 700.00 грн
route
Краків-Львів
Від 800.00 грн
route
Лодзь - Львів
Від 900.00 грн
route
Львів - Люблін
Від 800.00 грн
route
Люблін - Львів
Від 600.00 грн
route
Львів - Мюнхен
Від 1751.00 грн
route
Чернівці - Вроцлав
Від 580.00 грн
route
Краків - Київ
Від 450,00 грн
route
Київ - Краків
Від 600.00 грн
route
Львів - Берлін
1200