НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Одеса-Вроцлав

 
Подорож за маршрутом Одеса-Вроцлав - це, безумовно, не похід до сусіднього супермаркету. Але навіть і такий неблизький шлях можна подолати з комфортом. Скажемо більше - такий шлях неодмінно потрібно долати саме з комфортом! А це означає, що вам варто купити квиток Одеса-Вроцлав в компанії «East West Eurolines».
 

Автобус Одеса-Вроцлав

 
Ми пропонуємо всім нашим пасажирам найкращі умови! Вас чекає приємна і комфортабельна поїздка в автобусі з Інтернетом і кондиціонерами, а також іншими зручностями. На сайті ewe.ua легко знайти розклад рейсів і інформацію про акції та нашу програму лояльності. У вас є можливість спочатку забронювати безкоштовно квиток, а потім перейти до сплати. Сплатити квиток можна самими різними способами. У будь-якому випадку, після оплати ми надішлемо вам цей квиток в електронному вигляді на електронну пошту. Роздрукуйте його і рушайте в дорогу!
 

Золото Вроцлава


З незапам'ятних часів достовірно відомо: у Вроцлаві живуть гноми. Малолюдки - так їх тут називають. Настільки ж достеменно відомо: де гноми, там і золото. Для трудових контрактників, які їдуть до Вроцлава, щоб заробити, золото можна трактувати цілком буквально. Для студентів, які їдуть туди вчитися, золотом з легкістю може стати диплом, який котирується в Європейському Союзі. А для туристів, які прибули до Вроцлава, коштовністю стануть спогади про красу міста, які залишаться з ними до кінця життя. У місті близько двох сотень гномів - невеликих статуй, зображень... І якщо ви знайдете їх всі, вас неодмінно чекає успіх! По секрету: в місті можна купити путівник, де вказано місце розташування кожного гнома Вроцлава.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок