Напрям: Житомир - Лодзь (25 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Житомир Лодзь

10:15

відправлення

20 год 15 хв
час у подорожі
05:30

прибуття

12

вільних

Житомир Лодзь

10:00

відправлення

14 год 35 хв
час у подорожі
23:35

прибуття

15

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Житомир-Лодзь

 
Автобус - кращий транспорт для бюджетної поїздки. Для того ж, щоб подорож була приємною і безпечною, потрібно правильно обрати перевізника. Зверніть увагу на «East West Eurolines» - компанію з більш ніж 10-річним досвідом в сфері пасажирських перевезень.
 

Автобус Житомир-Лодзь
 

У нас автопарк з сучасним транспортом європейського і вітчизняного виробництва. Автобуси оснащені Інтернетом, кондиціонерами та іншими зручностями, а також регулярно проходять техогляд, тому на вас чекає приємна і комфортна поїздка.
 
На нашому сайті ewe.ua ви знайдете розклад рейсів, інфо про актуальні акції та нашу програму лояльності. У вас є можливість забронювати безкоштовно місце, зі своєчасною сплатою замовлення впродовж терміну резерву. Також ви можете купити квиток Житомир-Лодзь, сплативши його зручним вам способом. Він буде вам висланий в електронному вигляді, і його потрібно роздрукувати на принтері.
 

Серце Польщі

 
Лодзь розташована в центральній частині Польщі. Це одне з найбільших міст країни, центр електронної промисловості. Тут знаходиться міжнародний аеропорт Люблінек. У минулому це місто було грандіозним центром з виробництва текстилю. Сьогодні ж воно відоме найбільшою в країні кіношколою, а будівлі колишніх фабрик стали пам'ятниками архітектури, музеями і торгово-розважальними центрами. Туристу обов'язково варто пройтися головною вулицею міста, Піотрківською – найдовшою в Європі вулицею з пішохідним рухом. Там розташована величезна кількість історичних будівель і чарівних кафе, і там же проводяться різні фестивалі і ярмарки. 

Помилка

Ок
Відміна
Ок