Квитки на автобус Полтава - Гамбург
Здавалося б, що може бути цікавого в звичайному портовому місті? Гавань Гамбурга - третя за величиною в світі, близько 12 000 суден щорічно доставляють сюди тонни вантажу. Гамбургу нема коли розважатися і відволікатися на культуру, йому працювати треба. Чи так це, ви можете дізнатися тільки на практиці, відвідавши це місто.
Автобус Полтава - Гамбург: вартість квитка
Незважаючи на те, що Гамбург - портове місто, їхати туди краще на автобусі. З Полтави набагато простіше сісти на комфортабельний автобус і спокійно дістатися до Гамбурга. Їхати до Одеси і сідати на корабель до Гамбурга - цікаво, але непрактично.
Обирайте автобусні квитки Полтава - Берлін на нашому сайті. Тільки актуальний розклад, тільки кращі ціни, тільки приємний час відправлення рейсу Полтава - Берлін. Поспішайте забронювати безкоштовно, а ще краще - купити квиток на автобус. Завершення оплати - це ваша обіцянка самому собі поїхати в Гамбург.
Що цікавого чекає
Гамбурзькому порту понад 800 років. За такий значний період в історії Гамбург встиг пережити безліч злетів і падінь, багато архітекторів залишили тут свій слід, а також артисти, художники, діячі політики. Якщо правильно побудувати маршрут в Гамбурзі, то ви не побачите одне і те ж місце двічі з одного і того ж ракурсу.
І раз Гамбург знаменитий своїм портом, то і екскурсію найкраще починати з порту. Туристам для огляду доступні лише два судна. Перше - вітрильник «Rickmer Rickmers», побудований в 1896 р. Тепер це музей і ресторан. Їжа духовна і матеріальна, тому багато хто відвідує його не один раз. Друге судно - «Cap San Diego» 60-х рр.
У Гамбурзі найкраще брати екскурсію на катері. Вона вас не залишить байдужим. Катери відправляються від річкової пристані Ландунгсбрюккен (орієнтир - «Rickmer Rickmers»). Пристань цю неможливо пропустити, тому що саме там проходять всі судна, які прибувають до Гамбурга.
Поруч з пристанню знаходиться вхід до цікавого місця. Тунель тривалістю 426 м. під Ельбою побудований ще в 1911 році. Він діє і досі. Ви знаєте, скільки цікавих історій пов'язано із цим тунелем?
Приїжджайте в Гамбург і послухайте всі їх самі!