НАШІ РЕЙСИ

Рейс романтиків Краків-Львів

 
Львів вважається одним з найкрасивіших місць України. Однак він приваблює гостей з усього світу не тільки архітектурною різноманітністю, але і в якості локації найрізноманітніших культурно-масових заходів: фестивалів джазової, класичної та рок-музики, театральних, кінофестивалів та інших. Його можна назвати містом музеїв, картинних галерей, театрів, кав'ярень і батярської субкультури.
 

Купити квиток Краків-Львов


Сучасним мандрівникам пощастило жити в умовах розвинутих інформаційних технологій. Забронювати безкоштовно місце на потрібному рейсі або купити квитки на автобус, не залишаючи краківської ресторації, легко в будь-який момент на сайті нашої компанії ewe.ua. Інтерактивний розклад автобусів за маршрутом Краків-Львів доступний цілодобово, а процес пошуку і купівлі квитка займає всього пару хвилин.

Львівська мультикультурність


Львів був побудований російським князем Левом Даниловичем відразу після монголо-татарської навали – як неприступний замок. Нині вершина замкової гори - прекрасний оглядовий майданчик, звідки відкривається панорама історичного центру. Протягом століть тут знаходили притулок найрізноманітніші конфесії. Серед безлічі башточок і куполів виділяються барокові риси костелу святого Юра, костел Андрія Первозванного, неоготичний собор св. Ольги та Єлизавети, вірменська апостольська церква. Ануфрієвський монастир став притулком у Львові для першодрукаря Івана Федорова, і саме тут були надруковані перші книги.

Серцем міста здавна була площа Ринок. Спочатку тут жили німецькі торговці, і в стилістиці домінувала готика. Однак після низки пожеж в XVI столітті територія була перебудована в ренесансному стилі, за участі італійських архітекторів. Кожна з будівель площі овіяна легендами. Одна з них зветься Королівським будинком. Його побудував грецький підприємець і державний діяч, але у свій час там і справді зупинялися польські королі, і навіть був підписаний договір про Вічний мир з Московським царством. Зараз тут музейні зали, в деяких з них відтворено інтер'єри XVIII-XIX ст.

Нове життя Львова почалося в другій половині XIX століття, в австрійський період, одночасно з прокладенням залізниць і відкриттям галицьких нафтогазових родовищ. У місті тоді з'явилася своя Опера - на зразок віденської. Вулиці забудували в манері класицизму, сецесії та берлінського модерну. Однією з візитних карток тієї епохи є розкішний палац Потоцьких.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок