Автобуси Краків-Львів

Львів вважається одним з найкрасивіших міст України. Він приваблює гостей з усього світу не тільки архітектурним розмаїттям, але і в якості локації найрізноманітніших культурно-масових заходів: фестивалів джазової, класичної та рок-музики, театральних, кінофестивалів та інших. Його можна назвати містом музеїв, картинних галерей, театрів, кав'ярень і батярської субкультури. Це старовинне місто яке варто відвідати кожному.

Як доїхати з Кракова до Львова

Автобуси Краків Львів від компанії East West Eurolines - ідеальна можливість комфортно і досить швидко дістатися до культурної столиці України. Відстань між містами становить близько 330 км., а найкоротший шлях проходить через пункт пропуску Краковець-Корчова. Час шляху зі Львова до Кракова на міжнародних автобусах становить приблизно 8 годин. Всі рейси відправляються з Краківського автовокзалу, що знаходиться за адресою вулиця Босяцька 18.

Розклад рейсів і вартість квитків на автобуси Краків Львів

Для того, щоб ознайомитися з графіком рейсів автобусів East West Eurolines виберіть дату відправлення і натисніть кнопку пошуку. За кілька секунд наш сайт згенерує таблицю відправлень на конкретну дату з повною інформацією про кількість вільних місць автобусах, ціни, доступні знижки, часом відправлення і прибуття. Ви можете вибрати відповідний автобус і відразу купити квиток Краків Львів онлайн. На вказаний email Вам прийде лист з електронним квитком. Його необхідно роздрукувати, щоб надати водієві при посадці в автобус.

Автобусні квитки Краків-Львів ціни

Вартість проїзду в міжнародних автобусах з Кракова до Львова залежить від конкретного рейсу. Компанія East West Eurolines часто робить приємні знижки для своїх пасажирів. Так наприклад в акційні дні квиток на автобус може коштувати навіть 100 грн. Середня ціна повного квитка на автобуси Краків Львів коливається в рамках від 430 до 550 гривень. До Львова рейси прибувають на центральний автовокзал за адресою вулиця Стрийська 109 або на автостанцію номер 8, що знаходиться біля головного залізничного вокзалу міста. З обох автостанцій легко можна дістатися в будь-яку точку міста громадським транспортом.

 

Цікаві факти про Львів

Львів був розбудований князем Левом Даниловичем відразу після монголо-татарської навали – як неприступний замок. Нині вершина Замкової гори-прекрасна оглядова площадка, звідки відкривається панорама історичного центру . Протягом століть тут знаходили притулок найрізноманітніші конфесії. Серед безлічі башточок і куполів виділяються барокові риси костелу святого Юра, костел Андрія Первозванного, неоготичний собор св.Ольги та Єлизавети, Вірменська апостольська церква. Ануфріївський монастир став притулком у Львові для першодрукаря Івана Федорова, і саме тут були надруковані перші книги.

Серцем міста здавна була площа Ринок. Спочатку тут жили німецькі торговці, і в стилістиці домінувала готика. Однак після ряду пожеж в XVI столітті територія була перебудована в ренесансному стилі, за участю італійських архітекторів. Кожна з будівель овіяна легендами. Одна з них зветься Королівським Будинком. Її побудував Грецький підприємець і державний діяч, але у свій час там і справді зупинялися польські королі, і навіть був підписаний договір про вічний мир з Московським царством. Зараз тут музейні зали, в деяких з яких відтворені інтер'єри XVIII-XIX ст.

Нове життя Львова почалося в другій половині XIX століття, в австрійський період, одночасно з прокладанням залізниць і відкриттям галицьких нафтогазових родовищ. У місті тоді з'явилася своя Опера на зразок Віденської. Вулиці забудувалися в манері класицизму, сецесії та Берлінського модерну. Однією з візитних карток тієї епохи є розкішний палац Потоцьких.

 

Популярні рейси

route
Львів-Варшава
Від 800.00 грн
route
Львів - Краків
Від 800.00 грн.
route
Львів-Ряшів
Від 810 грн
route
Львів-Лодзь
Від 1170.00 грн
route
Львів-Познань
Від 1350.00 грн
route
Львів-Гданьск
Від1575.00 грн
route
Варшава - Івано-Франківськ
Від 550.00 грн
route
Варшава - Львів
Від 800.00 грн
route
Вроцлав - Івано-Франківськ
Від 1400.00 грн
route
Вроцлав - Київ
Від 700.00 грн
route
Вроцлав - Львів
Від 1100.00 грн
route
Гданськ - Івано-Франківськ
Від 1650.00 грн
route
Івано-Франківськ - Вроцлав
Від 1200.00 грн
route
Івано-Франківськ - Гданськ
Від 1500.00 грн
route
Київ - Вроцлав
Від 700.00 грн
route
Краків-Львів
Від 800.00 грн
route
Лодзь - Львів
Від 900.00 грн
route
Львів - Люблін
Від 800.00 грн
route
Люблін - Львів
Від 600.00 грн
route
Львів - Мюнхен
Від 1751.00 грн
route
Чернівці - Вроцлав
Від 580.00 грн
route
Краків - Київ
Від 450,00 грн
route
Київ - Краків
Від 600.00 грн
route
Львів - Берлін
1200