НАШІ РЕЙСИ

Автобусні квитки Люблін-Львів

При бажанні купити квиток Люблін-Львів має сенс звернути увагу саме на квиток на автобус. Люблін-Львів - не така вже й довга поїздка, навіщо витрачатися на авіаквиток, якщо в автобусах компанії East West Eurolines вам будуть надані прекрасні умови поїздки! До ваших послуг бездротовий Інтернет, відкидні спинки сидінь, а також справні кондиціонери. Значить, має сенс купувати квиток саме у нашій компанії! Та як же це зробити?

Автобус Люблін-Львів: ціна квитка

Потрібно для початку зайти на офіційний сайт компанії. Якщо ви вкажете, що вас цікавить маршрут Люблін-Львів, автобус, ціна квитка - система відразу ж розрахує всі ціни і вкаже їх прямо в розкладі рейсів. Для пільговиків, які вибирають для поїздки Люблін-Львів автобус, вартість квитка буде зі знижкою. У розкладі ви зможете підібрати собі найзручніший рейс. А після вибору рейсу можна вибрати також місце в салоні автобуса з числа вільних! Оплата можлива через систему онлайн-платежів «Приват24», банківською карткою, грошовим переказом або ж в будь-якому терміналі «ПриватБанку». Після оплати ви отримаєте на вказаний вами і-мейл електронну версію квитка. Роздрукуйте її перед поїздкою додому з Любліна - роздруківка і буде вашим проїзним документом.

Повертаємося з нашого улюбленого Любліна!

Недарма назва міста Люблін дуже сильно схожа на слово «улюблений». Це місто на диво красиве! Критики архітектури разом з мистецтвознавцями виділили окремий стиль для архітектури цього міста: люблінський ренесанс. Крім своїх архітектурних принад, якими Люблін приваблює туристів, у цього міста є й інші переваги - це ще й великий промисловий і освітній центр. Сюди приїжджає дуже багато вихідців з Західної України. Оформляють трудовий контракт, працюють по ньому декілька років, економлять гроші (проживання оплачує зазвичай роботодавець), а потім повертаються додому забезпеченими людьми. Крім того, тут ще й студентів безліч! Вихідцю з Західної України польська мова інтуїтивно зрозуміла, а диплом Європейського Союзу, як відомо, дуже ціниться. Тому і студенти їздять додому на канікули, і трудові контрактники у відпустку, і туристи часто повертаються додому саме через Львів. Ви - одні з них? East West Eurolines чекає ваших замовлень!

Помилка

Ок
Відміна
Ок