НАШІ РЕЙСИ

Автобусні квитки Лодзь-Львів

Багато людей, вирішивши купити квиток Лодзь-Львів, вважають за краще взяти саме квиток на автобус. Лодзь-Львів - маршрут не дуже довгий, але все одно в дорозі непогано буде поспати, для чого в хороших автобусах передбачені відкидні спинки сидінь і добре працюють кондиціонери. А для тих, хто вважає за краще не спати, в автобусах є вай-фай. Завдяки інтернету можна працювати, вчитися, спілкуватися, розважатися - що душа забажає. Та скільки ж коштують такі чудові квитки?

Лодзь-Львів, автобус: ціна квитка

На автобус Лодзь-Львів ціна квитка у компанії East West Eurolines невисока. Щоб дізнатися її докладніше, загляньте на офіційний сайт нашої компанії, вкажіть, що вас цікавить прямуючий за маршрутом Лодзь-Львів автобус. Вартість квитка відразу ж буде розрахована, і будуть вказані знижки для пільговиків. Ви зможете підібрати собі рейс на зручний час, зможете також вибрати місце в салоні автобуса. Квиток на вподобане місце можна забронювати, а можна викупити відразу. Як в офісі компанії, так і дистанційно оплата квитків приймається без проблем. Можна заплатити через систему онлайн-платежів «Приват24», можна - за допомогою банківської карти, підійдуть також термінали «ПриватБанку» і банківська послуга грошового переказу. Після оплати ми надішлемо вам електронний квиток. Не забудьте його роздрукувати перед поверненням з Лодзі до Львова!

Повертаємося з Лодзі!

У місті Лодзь живе дуже багато вихідців з Західної України, які часом їздять через Львів додому, до рідних. Люди працюють за трудовим контрактом - Лодзь дуже великий промисловий центр всього лише в ста двадцяти кілометрах від Варшави. Там багато робочих місць і непогано платять. Гроші можна накопичити (проживання-то забезпечує роботодавець) і повернутися додому забезпеченою людиною. Багато також студентів. Крім іншого, в Лодзі знаходиться знаменита кіношкола. У ній навчаються не тільки студенти бакалаврату з усієї Європи, які хочуть отримати серйозне європейську освіту в сфері кінематографа, а й діячі кіномистецтва вже з високим статусом, яких цікавить отримання більш високого ступеня в цій сфері. Зовсім не дивно, що так багато людей часом беруть квитки з Лодзі до Львова. Приєднуючись до них, подумайте про компанію East West Eurolines - не пошкодуєте.

Помилка

Ок
Відміна
Ок